Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki az aki mostanában szült a...

Ki az aki mostanában szült a Szent István kórházban Pesten?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi van- e szabad kórház választás? Ha fogadott szülésznőm van mehetek-e oda? Milyen feltételekkel szülhetek ott? Volt -e valaki így?
2011. júl. 18. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
1 hete szültem ott. Nem volt sem fogadott orvosom, sem fogadott szülésznőm. Nagyon rendesek voltak velem. Ha szülésznőt szeretnél fogadni, akkor az ottaniak közül kell, mert másik kórházból ugye nem mennek oda, mindenki a saját kórházában dolgozik. Tehát vagy szülésznőt vagy kórházat választassz elsősorban.
2011. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ott szültem nemrégiben. Ahogy a vezető szülésznő mondta, ha valaki megjelenik a szülőszoba ajtajában, hogy szülni jött, akkor beengedik és ennyi. :) Vagyis a lényeg, hogy nem kell területileg odatartozni. Szülésznőt választani azok közül lehet, akik ott dolgoznak, máshol dolgozót nem vihetsz oda, maximum kísérőként. Ha jól emlékszem maximum két fő veled lehet a szülőszobán szülés közben, szóval ha megnyugtat egy ismerős szülésznő jelenléte a szüléskor, akkor ez így megoldható.
2011. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!