Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 3 héttel normális,...

Szülés után 3 héttel normális, hogy olyan tág a hüvelyem, h ugymond belelátok?

Figyelt kérdés
megnéztem tükörrel és megijedtem
2014. jan. 4. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

de hülle vagy első :DDDDDDDDDDD


Kérdező, ne nézegesd tükörrel 3 héttel szülés után :)

2014. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a gátvarratomat néztem, de kibuktam ettől
2014. jan. 4. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Mg csak 3 hete szültél, minimum 6 ht a regenerálódás. Az intimtorna segïthet.
2014. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hét minimum a gyógyulási idő! Naponta néhány alkalommal végezz intim tornát, olvass utána itt a neten. Lassan javulni fog.
2014. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugi én is rávettem magam hogy megnézzem tükörrel, azt hittem, bomba robbant ott....az 5.-6. héten nyugodtan elkezdheted az intimtornát, elég az is, ha mondjuk naponta kétszer, mondjuk szoptatás/etetés közben megcsinálod azt, hogy 5x10 alkalommal összehúzod, majd 5x10 másodpercig pedig megtartod az összehúzást, már ez is sokat segít, de azért hetek kellenek, mire észre is fogod venni. Illetve nekem még azt mondta a gyógytornász, hogy az ösztrogén még fog segíteni a rugalmasság visszatérésében, és hát ez a hormon majd csak akkor fog megjelenni, ha majd újra megjön a mensid, ami ki tudja mikor lesz (nekem 8 hónap után), addig meg intimtorna. Nekem olyan 3.-4. hónapban lett észrevehetően jobb
2014. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!