Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális ennyi vér?

Normális ennyi vér?

Figyelt kérdés
5 hete szültem már csak barnazgattam.Ma elöntött a vér,kijöttek nagyobb alvadt darabok,utána folydogállt.Most abbamaradt.Ez még normális?
2013. dec. 12. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ahogy egy szakirodalomban olvastam, "normális, ha citrom méretű vérrögök távoznak".
2013. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen normális. Még mindig tisztul a méhed. Énbelőlem is ömlött a vér.
2013. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,nekem mindkét szülés után az volt,hogy elkezdett apadni,aztán jött még egy nagyobb "löket" és utána nem sokkal meg is állt a vérzés.
2013. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szülés után 3 nappal jött rengeteg alvadt vér. Akkor még a kórházban kaptam injekciót. A negyedik napon hazaengedtek és a rá következő napon itthon elöntött!!!! Akkor azt mondták, hogy egyszer előfordul az természetes. Nekem sajnos 1 nap kihagyással újra megtörtént. Akkor már kaptam rá méhösszehúzódást elősegítő és vérzéscsillapító gyógyszert. Sőt kaptam fertőzés elkerülésére is. Ez segített. Utána szinte 6 hétig véreztem és emiatt elküldtek uh-ra. Szóval szerintem ha csökken és nem folyamatos a vérzés akkor ne ijedj meg, de a 6 hetes vizsgálaton azért mindenképp említsd meg az orvosnak.
2013. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális, én pontosan 6 hétig véreztem, de az utolsó napokban volt olyan, hogy 3 napig semmi, aztán egyszercsak éreztem, hogy elönt... lehetett a wc-re rohanni.
2013. dec. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!