Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap befekszem a kórházba...

Holnap befekszem a kórházba túlhordás miadt. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Holnap 40+1 napos leszek, befekszem miskolcra a megyeibe. Megnézi a dokim a magzatvizet is. Nagyon óckodom a bentléttől, mert látogatási tilalom is van. Ki tudja meddig nem látom a páromat. Tanácsot adjatok mivel üssem el az időt. Remélem hamar beindul a szülés... No meg már feküdtem bent egyszer 4 napot és borzasztó volt hallgatni a kismamák rémtörténeteit. Jót szinte nem is hallottam csak a rosszat.
2009. nov. 30. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én a 2. babám születése előtt 3 héttel kórházba kerültem. épp zárlat volt, 2 hétig senkivel nem találkozhattam, még a lányommal sem. 6 ágyas szobában voltam. jöttek-mentek a lányok, zömmel kedvesek voltak. 4 olyan kismama volt aki ikreket várt, mind a 4 simán szült. egyik kismamának utolsó nap fordult meg a kisfia, ezért ő is simán szülhetett; 37 perc alatt ! volt olyan lány aki majdnem a liftben szült, olyan hirtelen és gyorsan indult meg a szülés (nem ikres). én császáros voltam, de másfél órával a császár után pár percre behozták a babát. sokat sírtunk mindannyian az otthonmaradottak miatt, de tartottuk egymásban a lelket. és szerencsére van telefon. ha nem hedvesek a szobatársak kéreckedj át másik szobába. ( igaz én Kecskeméten szültem) sok szerencsét!
2009. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél sok könyvet és újságot, a rémtörténetekkel ne foglalkozz! Mondd meg nekik nyugodtan, hogy neked most nehéz napjaid vannak és nem kérsz rémítgetést, ha igaz, ha nem. Ha megsértődnek, annál jobb! Vigyél be laptopot, ha tudsz, kérj kölcsön, neten tudsz állandóan kapcsolatban lenni a szeretteiddel. Koncentrálj arra, hogy pár nap múlva láthatod a ti kis drágátokat!!!
2009. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hamar befektetnek... Én 41+2 még otthon voltam!

Nem irigyellek. Vigyél sok-sok olvasnivalót, ha lehet, több félét is, hogy a hangulatodnak megfelelőt olvashass, mobilt, töltőt, tollat, papírt, füzetet.

És kitartás! :)

És ha lehet, kicsit lépcsőzz még előtte, szexeljetek, hátha beindulna a szülés.

2009. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 1hétig voltam bent szülés előtt. Ketten voltunk egy szobában, és nagyon jól összebarátkoztunk. Büfézni jártunk, olvastunk, beszélgettünk. És jártunk babázni a már megszült kismamákhoz.

2009. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
újság, könyv, hordozható dvd lejátszó, laptop, mp3 lejátszó, stb
2009. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük, rendes szobatársakat fogsz ki... Bár Miskolcon az 50% barna...

Szorítok!

2009. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Néztem, csak egy szobába láttam barnákat, és arra is figyelnek, hogy ne kerüljünk velük egy szobába. Azért kell befeküdnöm, mert messze lakom a kórháztól. A laptop nem is rossz ötlet. :)

Köszönöm nektek.

2009. nov. 30. 15:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, jó a laptop, de vigyázz az értékeidre! Hiába vannak enyves kezűek mondjuk a másik szobában, vigyázni kell!

Kitartás!:)

2009. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is túlhordás miatt feküdtem be, bár a vasgyáriba.

Nekem is megnézték a magzatvizet és még aznap éjjel beindult a szülés. Kívánom, hogy neked is így legyen. Én sokat sétáltam, lépcsőztem, tervezgettem fejben, hogy mi hogy lesz.Mégegyszer átgondoltam a szüléssel kapcsolatos dolgokat, gyűjtöttem az erőt.Vittem egy nagy rakás újságot, bár nekem nagyon kedves szobatársam volt, így inkább beszélgettünk.Ha szeretsz kártyázni vigyél, hátha lesz társad hozzá, valamint a laptop tényleg jó ötlet.

Könnyű szülést Neked!

2009. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kitartás és no para:))


Már a finisbe vagy:))

2009. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!