Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha otthon leborotválom magam,...

Ha otthon leborotválom magam, akkor is borotválnak a korházban szülés elött?

Figyelt kérdés
Na ez furi kérdés mivel ha már leborotválom magam akkor nincs mit a korházban,de van aki igy csinálta?
2008. júl. 16. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:

En pl. igy fogom, ha otthon leszeded, ott mar nem kell.

A gattajek legyen teljesen szortelen, ha nem tudod teljsesen magadanak, akkor utana igazitanak, mert metszes utan nem lehet szort bevarrni.

2008. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én meg se próbálnám magamnak leszedni ! A nagy poci miatt ez elég nehézkes . Ha kapsz beöntést akkor ugyis leszedik ami nem oda való ,amúgy nem kell az ilyen dolgokból ügyet csinálni nekik ez természetes csak nekünk ciki!
2008. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kis talpas tukorrel remekul megoldhato a borotvalas otthon es nem csak a szules elott!

Vegul is a ferj is nezeget ott, nem? :-)

Nekem 31 hetesen oriasi pocim van, de igy sima ugy a fazonirozas.

2008. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én láttatlanul borotválom magam/35.hét/ enkem így jobb, érzésre még mindig megye :o)

Inkább én mint ők...

2008. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nem tudtam pontosan mikor fogok szülni,de pont az előtte való napon leborotváltam magam.És a kórházban már csak a beöntést kaptam.
2008. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a férjem csinálja, mert az első szülésnél szétvagdostak teljesen, hát most tuti nem nyúlnak hozzá.
2008. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én gyantáztatok kozmetikussal. Igaz kellemetlen az a pár perc, de utána NEM PÁR NAPIG, hanem hetekig nincs rá gond. A szülés időpontját úgysem tudjuk pontosan, így biztos lehetek a dolgomban. A kislányom születésénél egy héttel korábban gyantáztattam, és fel sem merült a borotválás kérdése. Most is ezt a megoldást választom, csak javasolni tudom.
2008. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a párom fogja leborotválni, mert egy ismerősömről a bőrt is lenyúzták, olyan életlen borotvával estek neki.
2008. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!