Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Otthoni praktikák a szülés...

Otthoni praktikák a szülés beindításához?

Figyelt kérdés
Szexen kívül bármilyen tipp jöhet :) Arra nem hajlandó a párom.. :)
2014. jan. 10. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lépcsőzés. De ezek a praktikák csak meggyorsítják, ha már amúgy is szülnél, ha a gyerek nem akar jönni, akkor csinálhatsz akármit...
2014. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bízd a természetre és a babádra!
2014. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi baja van a vàlaszolónak a szex-el. Nekem doki is ajánlotta, sőt a szülésznőm is. Ahogy meg válaszolt, csak magát minősíti. A hímivarsejtekben ugyanis van egy anyag, amelynek méhszájérlelő hatása van. Éppen ma beszéltünk erről a szülésznőmmel is. Persze, ha a párod nem akarja, ne erőltesd! Én is a lépcsőzést javaslom, hallottam még a fűszeres kajákról is. Amit még javaslok, hogy igyál málnalevél teát. Szintén orvosok szokták javasolni. Salaktalanító hatása van és lazítja a medence izmait, így könnyebb a szülés. Gyors szülést Neked és jó babázást! 35 hkm.
2014. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Látom, hogy törölték a kommentjét! Köszönjük!
2014. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én szinte mindennel próbálkoztam, de a végén mégis csak az oxitocin indította meg:) A baba bent nem fog maradni:) Könnyű szülést!!
2014. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
malnalevelteat mar a 36-dik hettol napi egy poharral lehet inni, segit a tagulasban, de a beinditasban nemigen. A lepcsozes nem a legjobb, mert azon kivul, hogy kifulladsz es igy kevesebb oxigen jut a kicsihez nem sokat hasznal. Ami nekem bevalt, az a forro viz pocakra ugy 10 percig, de persze csak elviselheto homersekletu, kicsit izomlazito. Bar a szex lenne a legjobb
2014. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Lemaradtam arról a válaszról amit töröltek...valaki leírná mi volt? :)

Köszönöm a tippeket,a málnalevél teát kifogom még próbálni,sokan mondták már :)

2014. jan. 10. 21:08
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia,

Mi mindent megpróbáltunk szerintem... szeretkezés, lépcsőzés, nagy séták, kinin tartalmú üdítőket ittam, meleg fürdőket vettem stb. Nekem is az oxitocin indította meg...de azért Neked sok szerencsét és könnyű szülést!

2014. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha már túl vagy a terminuson, akkor kipróbálhatod a bábakoktélt is, de csak ha betöltötted a 40 hetet.

MOndjuk nekem az sem segített, pedig az csinálta a legerősebb fájásokat, de rendszertelenek maradtak, majd leálltak úgy 6 elteltével.


Miért nem tudod kivárni, míg magától indul?

2014. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kaptam üzenetet,leírta egy kedves válaszoló hogy milyen hozzászólást kaptam...igaz hogy törölték már,de akkor is...menj vissza oda ahonnan kibújtál ;)

Többieknek köszönöm,természetesen kitudom várni a "sorunkat" de azért ha vannak ilyen kis veszélytelen praktikák,akkor mért ne próbálkoznék!? :)

2014. jan. 10. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!