Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 napig volt menzeszem, ez...

2 napig volt menzeszem, ez baj? 1 éve, h újra menstruálok szülés után. Eddig erősebb volt, mint szülés előtt, de most meg gyenge és rövid. Eddig erős volt és 6-7 napig tartott.

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szoptatsz még?

Ha igen, akkor normális.

HA nem, akkor én azért elvégeznék egy terhességi tesztet.

Ha az is negatív, akkor megvárnék még egy ciklust, hogy mi történik akkor, és ha az is zűrzavaros, akkor orvoshoz mennék.

2014. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már nem szoptatok 1,5 éve. Terhesség? Nem is jutott eszembe ilyesmi... Akkor csinálok tesztet.
2014. jan. 17. 11:55
 3/8 A kérdező kommentje:
bocsi, rosszul írtam, fél éve nem szoptatok
2014. jan. 17. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván Te tudod, hogy mennyi esély van erre, de mivel erről nem írtál, hogy hogyan védekeztek, ezért nekem számításba jött ez is, mint lehetőség.
2014. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem védekezünk, de nem is csináljuk úgy végig. Nagyon-nagyon ritkán vagyunk együtt, havonta 1 alkalommal. Tudom, h már az "örömcsepp" is tartalmazhat spermát, de eddig éveken keresztül nem történt ilyesmi. A fiam is nehezen jött össze. A kevés együtt lét, meg a stressz miatt van... Mindkettőnk részéről.
2014. jan. 17. 12:36
 6/8 anonim válasza:
nekem a kis babám 15 hónapos 8 hónapig szoptattam, 9. hónapra meg jött és nekem is 2 napig tart. orvosnál voltam azt mondta szülés után majd beáll.... ez volt kb, 4 hónapja azóta is 2-3 napig tart.
2014. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma egész nap barnás folyásom volt, néha nyálkás... Gond lehet?
2014. jan. 18. 17:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 1-2 hétben nagyon stresszes volt az életem, lehet azért?
2014. jan. 18. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!