Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Istvánba hogy zajlik a...

Szent Istvánba hogy zajlik a szülés?

Figyelt kérdés

Apás szüléshez kell az apának valami speckó ruha? Adnak a szüléshez nekem hálóinget, vagy sajátban kell? (valahol sajátot olvastam...). Adnak beöntést? A picúrnak kell vinni ruhát vagy csak kórháziban lehet?


Készülök még be a kórházba utánajárni ezeknek, csak személyes tapasztalatok is érdekelnek.


2014. jan. 18. 01:58
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

A szülés úgy zajlik, hogy a magzat a szülőcsatornán át elhagyja az anya testét.

[link]


Beöntést nem adnak, ha nincs rá idejük (pl. mentő visz be és már a baba feje félig kint van).

Az összes többit esetleg a kórháztól kellene megkérdezniu.

2014. jan. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En egy honap mulva szulok ott.nem adnak beontest es nem is borotvalnak.mindent vinni kell.magadnak is es a babanak is.allitolag az osszes korhazi babaruhat el loptak az evek alatt...de sztem jobb is amit mi viszunk.:-)nezd meg a neten a szulokepzo.hu oldalt ott van a szulesrol jo sok video.en nagyon bizom a korhazban az orvosomban es a szulesznomben.remelem szep elmeny lesz es nem fogok csalodni.
2014. jan. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer szültem az Istvánban.

Apás szüléshez semmi nem kell, a saját hálóingedben szülsz. Nem adnak beöntést kérésre sem (én az elsőnél szerettem volna), nem borotválnak. Van alternatív szoba medencével, a simában is van labda, úgy emlékszem, bordásfal is. EDÁ-t nem szívesen adnak. A babának te viszel ruhát és popsitörlőt, napi pár pelust adnak, de abból sem árt, ha van saját is.

Ha van még bármi kérdésed, szívesen válaszolok, akár privátban is.

2014. jan. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm (: ezek szerint rosszul fogalmaztam, mert nem maga a folyamat érdekelt, hanem a mikéntje :D

Én is kb. egy hónap múlva szülök (: remélem minden olyan lesz, ahogy elképzeltem :D

2014. jan. 18. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs speckó ruha, saját hálóinget kell vinni. Beöntés, borotválás nincs, kérésre kerülhetsz alternatív szobába, ha épp szabad az az egy darab. Sima szülőszobába is beadnak gumilabdát
2014. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!