Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40-hetet betöltött kismamák...

40-hetet betöltött kismamák hogy vagytok? Hogy élitek meg a várakozást?

Figyelt kérdés
Én be töltött 40-hétben vagyok.már annyira várom hogy meg induljon de sehol semmi,minden praktikát ki próbáltunk.de a fiatal úr várat magára.kíváncsi vagyok mások is vannak e így?és miképp élik ezt meg??

2014. jan. 18. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, en is betoltott 40 heten vagyok es semmi sehol. Nagyon varom,hogy tortenjen valami!

Maskulonben jol vagyok, kiveve az almatlansagot, a derekfajast, a szemeremcsont fajast es par napja nagyon emelygek(megint).Nagyon nehezen telnek a napok es az ejszakak is.

De majd kibujik ez a kiscsaj is. :D

Te kedves kerdezo, hogy vagy?

2014. jan. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaz már megszültem.. 40+5-re:-) de tudom , hogy milyen! Nekem sem volt semmi jele, 40+6 napon akarták inítani, de megelőzött:-) mindvégig zárt voltam, nulla jóslóval! De 40+4 reggelén arra keltem, hogy vérzek és elment a nyákdugó! Kora délután jöttek a fájások, este már a kórházban voltam. Hajnali 5:13-ra lett meg a kislányom:-) nyugi, nincs sok már tényleg. Most élvezd ki a napokat órákat!na meg pihenj jó sokat! Simogasd a pocid:-)


3,5 hónapos kislány anyuja

2014. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi jól vagyunk minden nap kórházi séta ctg-re.Ma végre meg vizsgáltak és végre egy ujjnyira már nyitva vagyunk így már reménykedem.már nemsoká itt van.
2014. jan. 19. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!