Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülés álltalam...

Császáros szülés álltalam választott, területileg nem illetékes kórházban, lehetséges? Ha igen, milyen módon?

Figyelt kérdés
Orvosi okok miatt csak császárral szülhetek. A területileg illetékes tatabányai kórház helyett győrben szeretnék szülni lehetséges ez? És ha igen milyen módon vagy hol tudnék utánna járni? Neten keresgéltem de nem találtam friss infókat. A győri kórház infos email címére is írtam de még nem jött válasz. Remélem tud valaki segíteni hasznos infokkal.Köszönöm.

2014. jan. 19. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sem a területileg illetékes kórházban szultem, igaz nekem volt választott orvosom (évek óta hozza jarok).

Szóval lehet.

2014. jan. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyen egy választott orvosod az adott kórházban, ahol szülni szeretnél.... Ő nyilván ott fog megoperálni.
2014. jan. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahol szülni szeretnél, kell vàlasztanod egy orvost, s hozzá kell járni terhes gondozásra.

De mivel nem oda tartozol, ezért ingyen ott nem látnak el, mert vissza küldenek a területi kórházba ahol tartozol, ezért a doki magán rendelésért kell járnod, ahol fizetni kell neki alkalmanként, de ő általa szülhetsz ott!

2014. jan. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha beindult a szülés, elvileg bárhol ellátnak. Ha nincs akut helyzet (programcsászár?), akkor csak úgy fogadnak bármivel, ha van fogadott orvosod, aki az intézményben dolgozik.
2014. jan. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is így gyanítottam és megerősítettetek benne. Köszönöm mégegyszer!
2014. jan. 20. 05:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!