Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek már szülés előtt be...

Akinek már szülés előtt be kell feküdni, ti mibe vagytok a kórházban? Pizsamaban vagy normális ruhában?

Figyelt kérdés
Program császár előtt 1 héttel be kell fekudnom és ezért kérdem.
2014. jan. 20. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden ismerősöm hálóingben volt, aki szült. Én is abban voltam epeműtét után. Szerintem előnyösebb, mint a pizsama, mert nem szorítja a hasat.
2014. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 24.én kellett befeküdnöm és 1én szültem. Eleinte hálóingben voltam meg köntös, azt hittem, h ez a "kötelező" de mikor láttam más kismamákat laza szabadidő ruhában és köntösben akkor rögtön csörögtem a férjemnek, h azonnal hozzon be nekem is :D utáltam a hálóinget :D
2014. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Elfelejtettem hozzá írni, h szülés után már hálóingben voltam, akkor már az kényelmesebb volt...
2014. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a hálóinget,de mivel azt hittem,hogy ez a kötelező így abban voltam első szülésemnél! Másodiknál szülés előtt és után is pizsamában. De ha te jobban érzed magad szabadidőben akkor vigyél be azt (ha ezt érted normális ruha alatt,mert gondolom nem farmerra gondoltál).
2014. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a gyors válaszokat.utána haloinget szeretnék en is csak nem tudtam h előtte mi a "protokoll" :)
2014. jan. 20. 13:49
 6/13 A kérdező kommentje:
Melegitore vagy cicanadragra gondoltam egy bő poloval.
2014. jan. 20. 13:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

én melegítőben és pólóban voltam, szülés előtt és után is, nem volt vele bajuk a dokiknak, sokan voltunk így

nem szeretem a hálóinget, csavarodik, ahogy fordulnák, mindig felébredek rá, nekem kényelmetlen

a szülőszobára is macinaciban sétáltam, ott vettem le, semmi gond nem volt belőle

tehát legyél abban, amit szeretsz, amiben jól érzed magad

2014. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Napközben melegítőben voltam és pólóban, mert ugye azért jártam akár a kantiban, vagy éppen lementem az udvarra sétálni és alváshoz pedig hálóingem volt. Szülés után pedig csak hálóingben voltam. Nálunk az is volt csak a megengedett szülés után.
2014. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szülés napján voltam egész nap hálóingben. Napközben melegítő volt rajtam, és olyan pólók amiben könnyű volt szoptatni. Estére áthúztam a hálóingem. Én nagyon kényelmetlenül éreztem magam hálóingben, főleg amikor jöttek látogatók.
2014. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én térdig érő rövidnadrágban voltam és egy rövid ujjú felsőben. Nagyon meleg volt.
2014. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!