Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhes vagyok ilyenkor...

8hetes terhes vagyok ilyenkor lehet hason feküdni? Nem lesz baja a kicsikémnek? és az normális hogy sokszor az jár a fejemben hogy semmi baja ne legyen csak azt kérem ISTENtöl, hogy teljesen egészséges legyen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
még 8 hónaposan is lehet hason feküdni. Én is feküdtem igaz 2 párnával felpolcolva
2010. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom első terhességed....

8 hetesen még alig valami,persze,hogy aludhatsz hason,ne butáskodj már!!!

Én 30 hetes vagyok,(másidik lesz)és alszom félig hason,mert kicsi a hasam.

De normális,hogy így aggódsz,de ne vidd túlzásba.Nem kell ezt túlspirázni.Az sem jó.

Jó babavárást!!!!

2010. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
8 hetesen alhatsz bőven. És nem, nem normális! Ne kérdezz már hülyeségeket!
2010. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!Persze,ahogy kényelmes!Természetes,hogy aggódsz,de nem szabad túlzásba vinni.Minden napnak örülni kell,meglátod,hamar elmegy ez a pár hónap.

Én mindig nyomon követtem a neten,hogy hol tarthat vajon a fejlődésben a kis magzatom,hétről-hétre.Kicsit megnyugtatott,hogy elképzeltem,mi van vele odabent és hogy biztosan jól érzi magát.

Csak nyugalom,ne izgulj feleslegesen!

2010. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bocsi akinek az jön le hogy ennyire hülye liba:)de amugy nem az elsö, ez az 5ik terhességem,és a 3.babám lesz:):):):)de valahogy mindegyikkel igy volt csak semmi bajuk ne legyen.......és most is csak ezt szeretném hogy makk egészséges legyen!!!!!
2010. jún. 24. 11:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj de aranyos vagy! :) Persze, hogy lehet hason aludni. Sőt, tovább megyek: a terhesség nem betegség, ezért az alkoholon, cigin és extrém fizikai megterhelésen kívül mindent lehet csinálni. Szó szerint. Sportolni, szeretkezni is. Bármit.

Az meg, hogy így aggódsz... Normális, és nem szeretnélek elkeseríteni, de az elkövetkező évtizedekben ez már így marad. :D

2010. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, 3. gyerek... Akkor tudod azokat, amit fent írtam.
2010. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja igen kb. tudom....de minden terhesség más.ez is teljesen más mint a másik két lányom volt:)
2010. jún. 24. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!