Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek egy nőnek ha már...

Szerintetek egy nőnek ha már idősebb meddig érdemes gyermeket szülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy gyermekünk már van, de sajnos elég későn találtam meg az igazit, a párom azt szeretné ha a második gyermek akkor jöjjön amikor 47 éves leszek. 41 voltam az elsőnél(teljesen egészséges lett), de szerintem az már túl késő egy nőnek.



#szülés #koros anyaság
2014. jan. 20. 15:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
szerintem is késö.
2014. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
Ritkán mondok ilyet, mert nagyon nem szeretm az ilyen kinyilatkoztatást, de szerintem már mindenkor túl későn lenne.
2014. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
Én nem merném bevállalni.Én még csak 30 vagyok és nincs gyerekem de én már most félek,hogy ha lesz valami baja lesz.
2014. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
41 meg 47 között már nem hiszem van sok különbség.
2014. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
Én max. 40 éves korig vállalnám be , akárhányadik gyerek is lenne. Nekem 36 évesen fog születni a babám és már igy is tul későinek érzem(nem első gyerek).
2014. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%
elsőre én is azt mondanám hogy késő..egy vendégünk feleségén megdöbbentem, nem tudtam hogy ennyivel idősebb a férfinél (a ffi kb 40-es eleje a nő meg 55 körül lehet), miközben van egy 8 évesük. én őszintén szólva nagyon furcsának találtam. ahogy itt rendezgette a gyereket, olyan volt mintha a nagymamija lenne. és most ne haragudj mert nem akarlak megbántani, csak ezzela nővel mondom a tapasztalatot. nagyon aranyos, kedves anyuka volt, és testileg elég fitt, a fején látszottak az évek igaz, de az idill ellenére megfordult a fejemben mire felnő ez a gyerek, mennyire lesznek egy hullámon? 18 évesen lesz 65 körüli az anyja (lehet már 58 is volt nem tudom csak tippeltem). talán meg sem éri a gyerek esküvőjét. amerikaiak voltak, náluk más a halálozási ráta, de akkor is. nem tudom, nekem nagyon furi volt ez az élmény velük, én ennyi idősen már unokázásra készülnék fejben (mármint hogy kb 47 éves koromban 10 éven belül nagymama leszek, a fiam akkora majdnem 20 éves lesz). szóval ezt neked kell eldöntened, de ha már minket kérdezel, az én személyes véleményem az, hogy már ennyi idősen idős anyuka lennél, neked kell érezni ez belefér e, én már nem vállalnám be.
2014. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%

Én 26 éves vagyok, édesanyám 43. A 2. unokáját szülöm nemsokára.. Szóval szerintem is késő..:-/


Ő 37 évesen szülte az öcsémet, rá 3 évre újra teherbe esett (40 évesen) de úgy gondolta már idős hozzá, nem vállalta be a tesóimat (ikrek lettek volna) sajnos. Pedig az még belefért volna 40 évesen. Szerintem. De ez a maximum.

2014. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
Azon nagyon nem lenne normális, de sanszos, hogy már nem is esnél teherbe. Már 41 évesen sem vállaltam volna.
2014. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Jaj ez a nem lenne normális olyan hülyeség. Nem találják fel a fogamzásgátlókat akkor a klimaxig minden nő szülne. Persze nem szerencsés, de attól még nem abnormális, főleg hogy a természet is így találta ki.
2014. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
De miért csak akkor? És te mit szeretnél? (Én 34 évesen szültem az elsőt, de tudtam, hogy utána nem lesz időm válogatni, ha szeretnénk még egyet. Nem tudok majd visszamenni dolgozni a második előtt. 2,5 év van közöttük.)
2014. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!