Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes volt kikérnem egy idősebb nő véleményét?

Figyelt kérdés

szerelmes vagyok,két srác is tetszik,de ez az idősebb nő(aki mellesleg tök jó fej)tökre átgázolt rajtam,megmondta gyakorlatilag hogy semmi esélyem sincs egyiknél sem.

Pedig nem vagyok csúnya,a barátnőimnek is már van pasijuk.

Ugyanakkor a korombeliek azt mondják hogy ne adjam fel.

Mit tegyek?segítsetek lécci


Egy összezavarodott 14 éves lány


2013. nov. 8. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt úgy kell írni, hogy léccci :D Tudod, három 'c'-vel.


Kérdéshez visszatérve....:D Nekem is adtak már nagyon hülye tanácsot az idősebbek, szóval vannak olyan személyek/olyan dolgok, amiben nem érdemes tőlük tanácsot kérni, mert ők teljesen máshogy látják a dolgot, mert az ő idejükben még máshogy mentek a dolgok.Inkább hallgass saját magadra :)

2013. nov. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit akarnál tenni? Megmondani a fiúknak, hogy tetszenek neked? Gondolod, hogy akkor a pasijaid lennének?

Nem kell mindenképpen pasijának lenni egy 14 éves lánynak. Majd lesz még neked is pasid. Ne tegyél semmit.

2013. nov. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

elmondta ő miként látja

nem biztos, hogy igaza van, de tapasztalt emberként ezt látja.

2013. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!