Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8 hetes varandos lehetek,...

Pitbul0101 kérdése:

8 hetes varandos lehetek, barnasat pecsetelek, mi lehte a gond? :

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ezzel mindenképp irány az orvos még ma. Lehet nincs semmi gond de lehet vetélés jele is. Nekem is volt és kaptam gyógyszert meg sokat kellett pihenni és most van egy egészséges kisfiam. Barátnőmnek szintén ez volt és elment a baba. Orvos tudja csak megmondani mi a helyzet, meg kell nézetni. Kívánom a legjobbakat!
2014. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akármi lehet és semmi is. Menj orvoshoz!
2014. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt ennyi hetesen. Én nem mentem orvoshoz, mert nem tudtam hogy gond lehet, sokat feküdtem vele és 2 nap alatt elmúlt. De ha tudtam volna, hogy rosszat is jelenthet, orvoshoz mentem volna. Legrosszabb esetben ad rá bogyót, mert lehet hormon hiány, de lehet egy enyhe fertőzés is. Az esetek 80%-ban nem lesz belőle baj, ha megnézeted a dokival!
2014. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazabol nincs minden nap pecseteles,ugy heti 1 szer latom,csak felek!
2014. jan. 21. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első barnás pöttyre el kell menni orvoshoz, mert a távdiagnosztizálás semmit nem ér.
2014. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha félsz, akkor miért nem mész el orvoshoz? Nem értem.
2014. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A dokim azt mondta, hogy a terhesség alatt semmilyen színes folyás/vérzés, pecsételés nem normális. Azonnal doki, 50-50% az esélyed, gyógyszert írhat fel a doki, Utrogestant és csinál egy uh-t, van-e szívhang.
2014. jan. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!