Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma 3 hete hogy szültem. Még...

Reni0501 kérdése:

Ma 3 hete hogy szültem. Még mindig vérzek hol barna jön, hol piros, de nem nagy mennyiség. Szerintetek normális, hogy kellemetlen szaga van? Úgy hallottam hogy nem gond, ha nincs láz meg ilyesmi.

Figyelt kérdés
Ma reggel óta iszonyúan fáj a derekam, olyan mint a szülési fájások,de azért jóval enyhébb.Mitől lehet ez?
2013. nov. 15. 17:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Tükörbe nézem, de nem látom a varratokat sem.És úgy fáj a hasam mint mikor megvan a menszesz.
2013. nov. 15. 17:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, én több mint 5 hétig vérezgettem szülés után. Nekem is volt szaga, alig vártam hogy elmúljon. Időnként nekem is fájt a hasam, hol éles fájdalmat, hol pedig menstruációs rövid ideig tartó görcsöm volt. Ma 8 hete szültem, és kontrollon minden ok volt :)
2013. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 8 hete szültem, tegnap voltam kontrollon, de még mindig van egy kis vérzésem. Doki megnézett, azt mondta, semmi gond, kicsit hátrahajló a méhem, ezért tisztul nehezebben. (Pedig már el tudnám képzelni a napjaimat nélküle.)


Mit értesz kellemetlen szag alatt? Az alvadt vér normális, savanyú szagát, vagy attól eltérő, másabb? Ha "csak" a vér szaga, akkor szerintem nem lehet gond, de inkább nézesd meg magad a dokiddal, minthogy gond legyen! :)

2013. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, normális a kellemetlen szag -- én majdnem 7 hete szültem, az én lochiámnak is (ami már nem vér és nem "menzesz-szagú") irgalmatlan bűze volt, lassan már teljesen megszűnik ez végre. A hasfájáshoz sajnos nem tudok érdemben hozzászólni :(
2013. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is kb. 8 hétig volt vérzésem,hol erősebb hol gyengébb!Szaga az irtózatos volt! :( Már szerencsére elmult! :) A varratokat nem val. hogy látni fogod,mert már felszívódó varratokat használnak!Nekem például,nem dolgozta fel a szervezetem és begyulladt a varrat és kifakadt ami utána jött ki!szülés után 6 héttel még nem tudtam leülni! Nem kell megijedni...el fog mulni a vérzés, csak idő kell mire helyre áll a hormonháztartásod!Most azért sok minden megváltozott oda bennt!! :)
2013. nov. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap inkább elmegyek az orvoshoz, hogy megnyugodjak, mert még 3 hét van a kontrollig és addig megörülök, hogy minden okés e.De ez a szag, iszonyatos:(
2013. nov. 17. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!