Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Enyhe vérzékenységben szenvedő...

Gabszem kérdése:

Enyhe vérzékenységben szenvedő lányok, volt gond a szüléseteknél, kaptatok gyógyszert, aki esetleg már szült így egy babát, mer másodikat vállalni?

Figyelt kérdés
Én 22 hónapja szültem, enyhén vérzékeny vagyok, kellett szülés előtt gyógyszert kapnom, de így is gond volt, mert a baba szakított mindent belül és nagyon sok vért veszítettem. Kellett is vért kapnom másnap és a vérzékenység elleni gyógyszert szülés után még 5 napig kapnom kellett, először 3 óránként aztán egyre ritkábban.
2013. dec. 10. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig vérszegény voltam, terhesség alatt szedtem neo ferro folgalmmát, napi 2szer! Szülés előtt nagy adagokban kaptam a vasat h ne kelljen vért kapnom,szerencsére nem kellett, másodiknál megint kellett szednem a gyógyszert, szerencsére nem kellett vért kapnom, de vérszegény voltam azóta is, már hónapok óta szedem a vasat de még mindig vérszegény vagyok! 2 éves a kisebbik gyermekem!
2013. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vérzékenység, és a vérszegénység két különböző dolog...
2013. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Félreolvastam,bocsánat!
2013. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
semmi baj, igen vérzékenység-et írtam :)
2013. dec. 10. 21:27
 5/5 Bíborszél válasza:
Én is vérzékeny vagyok (Willebrand)és 39 éves. Jelenleg hol legajánlottabb szülni a vérzékenyeknek (kórház, orvos) és milyen módon beszerezhető a faktor? Nagyon várom a válaszokat, szörnyen aggódom.
2014. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!