Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok akik epilátort használt...

Lányok akik epilátort használtok milyen gyakran szőrtelenítitek a lábatokat? Nekem pár nap után már kezd nőni a szőr, de mikor még nagyon kicsi nem tudom epilálni, borotválni meg nem akarom. Gáz kimenni így az útcára, hogy nem teljesen sima a lábam?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, senki nem fogja nézni a pár millis szőrszálaidat. Én hetente epilálom és így elég is, mondjuk a 6. napra már eléggé látszódnak a szőrszálak, de ha csak a boltba megyek el, tökre nem érdekel milyen a lábam. :D
2013. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, én azt használok. :) Nekem elég sokáig szokott tartani, csak azután epilálom le megint, hogy látom, hogy már nagyon látszik a szőr. Kb. 2 héttel később. :) De mindenkinek máshogy nő amúgy.
2013. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jún. 20. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is épp ugyanígy vagyok. Ráadásul megjelennek a bőralánövések, s ha kipiszkálom tiszta piros meg sebes leszek. Ha egy-két hétig hagyom, megint rámegy egy egész délután, amíg mindkét lábamat leepilálom :(. Gyakrabbban meg nincs időm, kedvem. Térd fölött amúgy nem is merek epilátort használni, nagyon fáj, és félek a benövésektől.
2013. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hm egy cipőben járunk :/ én sajnos rákényszerültem a borotvára, beruháztam egy jobb fajtára, ilyen: [link]

reggelente használom és szép sima a lábam, nem pattog már ki szóval nekem ez vált be csak, pedig nagyon szerettem volna egyedül epilátort használni, dehát benő a szőr hiába radírozok, meg várni kell hogy megnőjön...

2013. aug. 2. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!