Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hetek óta 1111-es méhszáj....

Hetek óta 1111-es méhszáj. Hasonló értékkel kunek milyen szülése volt és meddig húzta? Könnyen tágult? A szülésznőm szerint gyors szülés lesz. (38 hetes kismama)

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 36 hetesen kezdett nyílni. Csütörtöki nap 2100-as volt, aztán hétfői nap délelőtt 1111-es, majd pedig délutánra 1222-es. Én akkor kórházban voltam. Nálam toxémia igazolódott. Ennek ellenére nem nyíltam tovább, sőt szüléskor egyáltalán nem akartam tágulni, végül nagy nehezen sikerült, de közben a méhszájamat is kézzel masszírozták, mert nem igazán akart menni a dolog. De egyébként mindegy volt, mert császármetszés lett belőle.
2014. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én egy hónapig voltam így. Majdnem úgy jártam, mint az előző hozzászóló: viszont utána már nehezen tágultam tovább, és császármetszés lett belőle... HOlott mindenki a koraszüléstől féltett, a szülés napján pedig nem akart kijönni a kisfiam, és nem is tágultam tovább, ill. minimálisat.
2014. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ajjaj, ez nem hangzik jól.

Szóval egyáltalán nem biztos hogy könnyű szülés lesz. Eddig meg sok fekvés meg félelem a koraszüléstől...

Várnék még tapasztalatokat.

2014. jan. 27. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is volt 1 ujjnyi tágulásom, már kb. 32. héttől. Igazából gyors és könnyű szülésem volt, 38+6 hetesen, de az oxitocinnak köszönhetően.

Én is azt mondom, hogy ha idő előtt ki is nyílsz picit, nem jelent szigorúan könnyű szülést, ugyanis 5kor reggel elfolyt a magzatvizem, fél 9kor is még olyan fájásaim voltak, hogy csak akkor vettem észre, ha lestem, és nem tágultam tovább semmit.. Ezért kaptam oxit és így 10:45kor már megvolt a kisfiam, talán 2-3 nyomással.

2014. jan. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kinél hogy indult a szülés, hasonló méhszájjal. Magzatvíz folyt el vagy fájások jöttek?
2014. jan. 29. 23:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Magzatvíz folyt el, fájások csak jóval később jelentkeztek.
2014. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!