Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » II. sz. Nöi klinika, vélemenye...

II. sz. Nöi klinika, vélemenyek? Minden érdekel, szülés, gyermekágy, növérek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom,hogy mennyire aktualis meg a kerdes,de azert leirom a tapasztalataimat.

3 honapja szultem ott es osszessegeben nagyon pozitiv emlek.

1 hetet a szules elott mar bent fekudtem a pathologian.Mindenki nagyon kedves volt,a tarsasag is jo volt.

Ugyeletes orvosnal es ugyeletes szulesznonel szultem,egy rossz szot nem mondhatok rajuk,nagyon szimpatikusak voltak,segitokeszek,baratsagosak es szakmailag maximalisan felkeszultek.Kicsit izgultam elotte,hogy nincs se fogadott orvos,se valasztott szuleszno,de teljesen alaptalan volt a felelmem,mert MINDENKI olyan kedves volt,hogy egeszsegugyben meg soha nem talalkoztam ilyennel.

A gyermekagyas osztalyon is normalisak voltak,nem mondhatok roluk semmi negativat.

A csecsemos noverek kozott akadt par baratsagtalan,mufurc no,de igazabol veluk nem voltam olyan szintu kontaktusban,hogy ez kulonosebben erdekeljen.

Ami meg rossz volt,az a kaja,de hat ettol nem dol ossze a vilag es a legtobb korhaz nem a gasztronomiai remekekrol hires :-D

Amit en kicsit hianyoltam az pl az,hogy megmutassak hogy kell szoptatni.Ez nem tortent meg,pedig sokaknak okozott problemat.Viszont az is igaz,hogy ha kerdezel, segitenek.

Banalisnak tunhet,de aki megfordult magyar egeszsegugyi intezmenyekben az utobbi idoben talan erti, hogy ez nem mindenhol evidens: az osztaly nagyon tiszta,a wc,zuhany sem ragad a mocsoktol.

Osszefoglalva szerintem hazai viszonylatban a Sote II minden tekintetben egy szuper korhaz,ha masodik babat vallalnek eszembe sem jutna mashol szulni.

Egyebkent az en ismeretsegi koromben mindenkitol csak dicseretet hallottam a II.sz. Noirol.

2014. febr. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ aranyos vagy! Sok egészséget nektek:-)
2014. febr. 11. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!