Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szegedi női klinikán mennyib...

A szegedi női klinikán mennyibe került mostanában a VIP szoba?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék,hogy aki nem régen,2013-ban vagy esetleg 2014 év elején szült ott,mit tud róla?

Az ára a fő szempont,szeretnék "magánszobát" de nem tudom,mennyi az annyi,mert a fogadott doki is sokba fog kerülni,így lehet,hogy maradok a sima megoldásnál.A fogadott dokit még nem kérdeztem az anyagi dolgokról,majd legközelebb.Áprilisra várjuk a babát.



2014. jan. 16. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
10.000./nap
2014. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aha,akkor ennyi.

Én hallottam már 15 ezer/nap és 20 ezer/nap összeget is,azért ennyit nem fizetnék.Végül attól függ,hogy a dokival hogy egyezünk anyagilag.Konkrét összeget nem szokott mondani állítólag,de rá fogok kérdezni én is.Gyűjtögetünk már egy ideje,remélem meg tudjuk oldani.

2014. jan. 16. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Áprilisban szültem, akkor úgy volt (mondták a szülészeten) hogy van egy lista előre fel kell iratkozni, és ha van hely, akkor mehetsz, de ha nem iratkoztál fel, és szeretnél menni menet közben és hely is van, akkor is mehetsz, viszont ha feliratkozol, aztán mégsem mennél, akkor sem fognak "csúnyán" nézni rád.

Egyébként attól függ mikor szülsz, lehet, hogy nem is leseznek sokan. Én az első nap pl egyedül voltam a 3 ágyasban, aztán jöttek szobatársak, de halkan jegyzem megy, hogy személyiségfüggő, de van akinek jobb azokban a napokban nem egyedül lenni, hanem olyanokkal akiknek hasonló "problémájuk" van mint neked!

Könnyű szülést!

2014. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi lemaradt: én is 10.000/napról tudok
2014. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem,köszi szépen neked is,mentek a zöld kezek!

Nem vagyok "emberfóbiás" természetesen,csak megszoktam,hogy sokat vagyok egyedül,aludni is nehezen alszok mások társaságában(nyaralni se szoktunk menni túl sűrűn,mert akkor pár napig alig alszok,ha valami zaj van)

Persze minden pénzfüggő,20 ezerért tuti nem fizetném ki,de a 10-et/nap még hátha sikerül addig megspórolni.

2014. jan. 17. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!