Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Altatásos császármetszés,...

Az Altatásos császármetszés, sürgősségi hogy müködik?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Mutoasztalra tesznek, elaltatnak, közben fel helyezik a katetert, fertőtlenítenek, vágnak, kiemelik a babát, osszevarrnak es fel ébresztenek.
2014. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy az első írta. Megitattak előtte valami löttyött velem, állítólag fájás leállító volt, ezt mondták, bár semmi nem történt utána, ugyanúgy fájt. Jött az altató orvos, kikérdezett a betegségeimről stb..Betoltak a műtőbe, katétert betették, aztán jött a maszk, onnantól csak arra emlékszem, hogy a szobában vagyok.
2014. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is igy volt. Rossz Nst, szuloszoba, kateter, mutoasztal, altatas, es felebredtem az orzoben.
2014. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rólam villámgyorsan lekaptak minden cuccot (otthonról jöttem), infúzió be, maszk az orrom elé, és aludtam. A többit, gondolom utána csinálták (katéter és társai). Oka a lassú szívhang volt, lepényleválás miatt.
2014. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sos császár volt nem altattak érzéstelenitettek végig fent voltam deréktol lefelé semmit nem éreztem egy örökké valoságnak tünt de rövid idő volt.Sote I en szültem
2014. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!