Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+3 hkm vagyok. Mit javasolto...

40+3 hkm vagyok. Mit javasoltok mit tegyek, hogy beinduljon végre a szülés? Nem szeretnék befeküdni a 41. héten.

Figyelt kérdés
Teljesen zárt vagyok,C:1000. Szedek homeopátiás méhszájpuhító szert 2napja,már egy kád forró vízbe is feküdtem tegnap,ma takarítottam. Van még valami más??Már nagyon várjuk a kisfiúnkat! Köszönöm.
2014. jan. 31. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
amiket szoktak ajánlani: lépcsözés, szeretkezés de lagalábbis orgazmus. ersze biztositék nincs rá hogy ezek be is inditják de legalább az esélyt adjátok meg.
2014. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni a babáddal, hogy Neki is jobb lenne, ha most magától jönne, mintha indítanák.
2014. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Erre sokféle módszer van. Egy kis vörösbor, esetleg valami fűszeresebb étel, lépcsőzés, összebújás Apával... :)
2014. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tonikot hallottam még, amit eddig nem írtak.


Az én lányaim korababák voltak, úgyhogy nem volt ilyen gondom mint neked. Biztos nagyon örlő a várakozás.


Könnyű szülést!

2014. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Apa nem igazán akar:"ott a feje"-mondja:) Meg már ő is csak arra koncentrál,hogy kibújjon végre. A fűszeres kajákat sajna alapból nem bírtam megenni soha. Másodikon lakunk,lépcsőzés azért megvan,jó nem álltam neki többször fel-le mászni,az igaz!

Picúrral minden nap beszélünk,hogy most már jó lenne,ha a karjainkban tarthatnánk:)

Azért köszönöm:)

2014. jan. 31. 10:56
 6/15 anonim ***** válasza:

A szeretkezés nem az orgazmus miatt indíthatja be a szülést.

Pont, hogy a sperma tartalmaz olyan anyagokat, amik így a végén méhösszehúzódásokat okozhatnak.


lépcsőzés-kínai kaja-fűszeres kaja-hideg vagy meleg front- lápcsőzés..

de nagynéném mindet kipróbálta, és egyik sem hatott :D

2014. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 szupermari válasza:
Az első gyerek nem akart nekem sem kijönni, a másodiknál málna levél teát ittam, észre se vettem de 4 ujjnyira tágultam időre.
2014. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40+4 hetes vagyok,szintén fiú Pocaklakóval:) Lépcsőzés,megeröltető dolgokról azt mondják nem szabad,mert a Baba belekakilhat a vízbe. Ugyan ez a helyzet a bábakoktéllal is. Apuval a legjobb az együttlét,puhítja a méhszájat a sperma,az orgazmus,pedig beindíthatja a méhtevékenységet. Nekem hétfőn be kell feküdnöm,ha addig nem történik valami...
2014. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem anno nem vált be ezek közül semmi (a bábakoktélt nem próbáltam). Most is babát várok, az "összebújás" tényleg necces, nekem utána sokat keményedik a pocakom, mindig félek, nehogy szülés legyen a vége (26 hkm). Próbáljátok ki a férjeddel a mellmasszázst (ő masszírozza a tiédet :) ), ettől is lehetnek méhösszehúzódások.
2014. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Még írják neten az alkoholmentes bábakoktélt: 1 narancs és 1 grapefruit levéből és egy csipet reszelt gyömbérből áll, ettől nem lesz hasmenésed. Én jövő hétre tartogatom :) , 39 hetes vagyok, tök zárt, semmi jósló... Kitartás Neked, könnyű szülést!
2014. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!