Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Többszörös pozitív HPV eredmén...

Többszörös pozitív HPV eredményem volt de terhességem alatt annyiba hagyták e vizsgálatom vajon hogy szülhetem meg gyermekem?

Figyelt kérdés
Császárral mert vírust kaphat a babám hüvelyi ùton? Vagy természetesen de akkor adnak gyògyszert a babának amit én nem engedélyezek hogy világra sem jött de már gyògyszert adjanak neki!!!! Ha én azt mondom orvosomnak császárral engedélyezem csak akkor őnki meg kell értenie e dolgot igaz?? Ha nem akkor mit tegyek másik dokival beszéljek?? El vagyok keseredve :-( :-( 31+1 hkm.

2014. jan. 31. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Szülésnél az anya és a baba egészségét nézik. Nem pedig azt, hogy te mit engedélyezel!
2014. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az orvosokat kellene megkérdezned. a terhesgondozás alatt célszerűbb kardoskodni, h "ne hagyják annyiba", mert a szüléskor ha tetszik, ha nem, nem nálad van a gyeplő. majd meg fogod látni...
2014. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Èrtem. Hát akkor az orvos szava az utolsò..... Remélem akárhogy is szülök minden rendben lesz. Hétfőig már ki bírom aztán majd többet tudok. Köszi nektek!!
2014. jan. 31. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a HPV fertőzés nem kizáró ok, attól még szülhetsz simán. Amúgy meg milyen gyógyszert adnának rá? Nem fogják vírusellenes szerekkel tömni a babát, ne aggódj.

Amúgy meg a HPV szűrés nincs az ajánlott ("kötelező") vizsgálatok között terhesség alatt, szóval ezzel egyáltalán nem is foglalkoznak, a terhesek 98%-a nem is tudja, hogy van-e ilyen fertőzése.

Amúgy ilyet nem mondhatsz, hogy császárral engedélyezed...maximum megkéred, hogy császározzon meg valamilyen indokkal, és többet fizetsz neki legfeljebb. De ezt meg hülyeségnek tartom, a babának pont azért jó a szülőcsatornán keresztül kijönnie (ha nincs semmi gond amúgy szülés során), mert akkor megkapja a megfelelő baktériumflórát, ha viszont császárral jön ki, akkor steril marad, ez a későbbi egészségét, immunrendszerét befolyásolja.

2014. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!