Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik itt olyan anyuka...

Létezik itt olyan anyuka akinek pozitív tapasztalata volt a kórházi csecsemősökkel amikor szült?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom,hogy mindenki rendes volt a szülészeten,DE a csecsemősök flegmák,terhükre van a munkájuk ...

Általános jelenség ez ?


2013. júl. 2. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is és barátnőm is ugyan abban a kórházban szültünk 1.5 év különbséggel. Nálunk bűbájos csecsemősök voltak. És itt is többször olvastam, hogy aranyosak voltak a csecsemősök, szóval szerintem azért sok helyen ők is aranyosak. (Nekem a dokikkal szokott gondom lenni inkább, nem a többi személyzettel.)
2013. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én Szombathelyen szültem mind3x és csak jót tudok mondani a csecsemősökről. Segítőkészek, aranyosak kedvesek és a babákat is nyugodtan rendezik én csak tényleg jót tudok mondani róluk:)
2013. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
16%
mikor én szűltem akor én ara letem figyelmes hogy a csaba őntik ki a vizűletet ahol a gyerekeket fűrdetik
2013. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt rossz tapasztalatom. Én bírtam őket. Sokat hülyültünk is velük és aranyosak is voltak. Sőt nagyon sokat segítettek is. Pedig volt néhány idióta kérdésünk :D

Nekem inkább a nővérekkel voltak gondjaim. Némelyik annyira sokat képzelt magáról h már néha fájt. De ott is akadtak aranyosak.

Miskolc Semmeilweis :)

2013. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bp. Szent Imre:

3x szültem.

Vegyes társaság, van lelkiismeretes kedves és van flegma, unott is.

Ami összességében elmondható, hogy túlterheltek nagyon, emiatt sajnos nincs idejük mindig pont akkor menni, amikor szükség lenne rájuk.

Én emiatt első szülésem után felfogadtam egyet mások tanácsára, így ő mindig ott volt, amikor kellett, megtanított szoptatni és fejni, és mindenre, ami alap egy első babás anyukának. Én nagyon jól jártam így.

Második-harmadiknál persze nem kellett már...

2013. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én Csornán szültem,de azóta sajnos megszünt a szülészet,de ott,annyira,kedvesek voltak,hogy azt leirni nem lehet.Csak köszönhettem nekik.
2013. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Èn vidèki kórházban szültem! Hát nagyon durvák voltak! Első 1-2 napban nekik kellett vinni a kicsit,hogy pelenkázza át! Nekem egyszer mikor visszahozta 5 perc mulva bekakilt èn meg visszavuttem,hogy ez van meg vittem a pelust,törlőkendőt! Visszaküldött a szobába,hogy jó mèg az hisz most cserèlte! Na èn fogtam kicserèltem magam! Na onnantól neki szálka voltam! Első baba ès az első szoptatásnál csak behozta a kucsit ès letette mellèm,negvárta,hogy bekapja a kicsi a cicit ès már el is húzott! Nekem 3 napig egy percet semaludt jóformán! De a szememet már nem tudtam kinyitni annyira be volt dagadva a fáradságtól ès akkor volt egy olyan csecsemős akit anyu ismert ès megbeszèlte vele,hogy mi van.Na ő elvitte 2* 3 órára a kicsit a fèszekbe! Alig vártam,hogy hazaengedjenek minket!
2013. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegen a koraszülött osztályon remek nővérek vannak, itt voltam kétszer is. Az újszülöttről nem tudok nyilatkozni, ott nem voltam, de panaszt azt hallottam róluk.
2013. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly szültem, de flegmák voltak a csecsemősök, 8-ból 2 volt normális. Én a szoptatás miatt szaladgáltam, hívtam őket, és mindig csúnyán tettek, semmi segítség.Végül csak akkor hitték el, hogy nem akar cicizni a lányom, amikor nekik se sikerült rátenni sehogy.1 óráig tették ide oda szegényt, mint egy rongyot.
2013. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rossz tapasztalatom van, nagyon bunkó volt mind és abszolút nem segítőkész. Nekem kellett odamennem hozzájuk, hogy ugyanmár mutassák meg, hogyan pelenkázzam be, hogyan-mivel kezeljem a köldököt stb. Nem igazán foglalkoztak az emberrel.
2013. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!