Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40. hétben vagyok.5 percenként...

40. hétben vagyok.5 percenként keményedek, de nem fáj, csak néha bele nyilal. A fájásoknak elvileg fájnia kellene?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

igen fájnia kellene majd úgyis megérzed nem fogod és tényleg ne mfogod összetévesztenbi semmivel

ülj bele egy kád meleg vízbe és ha elmúlik akkor nem szülsz csak jósló ha nem akkor szülni fogsz

én már kétszer szóültem és ez egy bevált módszer

2008. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tenyleg tudni fogod.En nagyon feltem 6hete hogy nem ismerem fel.Ilyen nincs.Ha lesznek fajasok,es erosodnek is az lesz az.Konnyu szulest kivanok!
2008. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha fáj, ha görcsöl,ha keményedsz, ha szúr, ha nyílal, ha...bármi 5perces rendszerességgel jön az bizony fájás.

nem feltétlen kell a mensis görcsre várni.nekem ezt mondták.

38hetes vagyok, és keményedni szoktam nem görcsölni.dokim mondta ez is josló fájás, ebből lesz az igazi.

szerintem hívd fel a kórházat , biztos segítenek.

minden jót

2008. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó hozzászoló vagyok.

hogy vagy?mi újság?még egyben?külön?

:D

2008. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!