Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS! 38+1hetes vagyok! Nyákdug...

SOS! 38+1hetes vagyok! Nyákdugó elment egy hete, szurkálást érzek néha a hüvelynél, vettem délbe egy meleg fürdőt mert hajat mostam és azóta görcsölget a derekam, keményedek, olyan mintha meg akarna jönni a menszim?

Figyelt kérdés
a vizbe ugy éreztem mintha erősen pisiltem volna sugárba de ez nem 100%...már magam sem tom...de azóta nagyon pici vizes pöttyök vannak a bugyin...ugyebár ez is lehet még a fürdéstől.hátam is fájdogál és néha kakilási ingerem van.várjak fájásokat ha tényleg az?mit tegyek?feleslegesen kórházba nem akarok menni..
2011. jún. 19. 14:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
figyeld milyen gyakran vannak ezek a "fájások" de én azért bemennék a kórházba egy ellenőrzésre.. 38+3 voltam mikor megszületett a kislányom
2011. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem mulik a menszis..az olyan folyamatos,nem érzem hogy elállna..
2011. jún. 19. 14:44
 3/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, szerintem is jobb, ha bemész a kórházba, amiket írtál, mind lehet a szülés előjele. Ha még nem az, úgyis hazaengednek, de ha tényleg elfolyt a magzatvíz, akkor jobb, ha bent vagy. Ne kockáztass.
2011. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba. Nekem reggel volt hogy vérezgettem délben bementünk és 17.10 -kor már meg is volt a kislányom császárral. Utólag is jól döntöttem, baj lett volna ha akkor nem megyünk a kórházba.
2011. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj kórházba,lehet hogy elfolyt a magzatvíz,és székelési ingered is van...

Gratula!

2011. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba!
2011. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
honnan tudhatom h az volt e?jönnek majd erős fájások?
2011. jún. 19. 15:45
 8/21 anonim ***** válasza:
Van azóta fejlemény?
2011. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nem biztos h lesz erösebb fájás.jobb ha bemész és megvizsgálnak az a tuti.
2011. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
fél 8kor megyünk be.még nem mult el a menszis fájdalom a lábmba is kisugárzik és a fenekembe.meglátjuk.majd irok.
2011. jún. 19. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!