Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha anyagilag megteheted...

Ha anyagilag megteheted fizetnél a kórházban, hogy vip szobába legyél?

Figyelt kérdés

Elég zsugori vagyok magamra:) A férjem is énis az átlag fölött keresünk, de sokat is dolgozunk érte, a gyerekünknek is mindig megvan mindene, de magamra sajnálom mindig az első és az utolsó forintot is :P Használt ruhákat veszek, turizok, ilyenek, nem nagyon veszek magamnak semmmit inkább csak nekik meg itthonra, pedig megtehetjük. Ilyen vagyok, ez van.


Szóval jövöhéten szülök, vip szoba ára 10e/nap, biztos hogy 6 nap lesz belőle bent.

Fizetnétek a szobáért napi10 ezret ha nem hiányozna az a 60 máshonnan csak azért hogy egyedül legyél, lgyen wifi tv saját fürdő konyha nappali és a babának is kiságy?



2014. jan. 31. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Az elsőnél nem fizettem, mert jó volt más kismamákkal együtt lenni, megosztani örömünket- aggodalmainkat. Jó volt bent az az 5 nap.


A másodiknál fizettem, hála Istennek volt szabad egy ágyas. A lányom is bejöhetett, amikor akart a kórterembe és nyugi volt. Nem sírtak a babák éjjel, nem "zavartak". Bent a kórteremben fogadtam a látogatókat. Nagyon jó volt, tudtam pihenni is.


Mi is megtehettük, nem hiányzott ez a pénz. Utólag is így csináltam volna.

2014. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül.
2014. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Egész jól felszerelt VIP szobátok van, én simán kifizetném. 12 éve szültem utoljára, legközelebb én júniusban tervezem, aztán majd a baba szól, h mikor jön.


20 hkm

2014. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Persze azt írtad, nem hiányzik majd ez a pénz. Ez fontos. Ha hiányozna, nem fizetnék ezért. Mint mondtam én nem csak túléltem a közös kórtermet, jó is volt. Spórolni nem erre spórolnék.
2014. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én akkor fizetnék, ha apuka bent tud lenni az idő nagy részében. Egyébként nem, szerintem nem jó egyedül, főleg ha első baba. Akkor nincs kitől tanácsot vagy segítséget kérni.
2014. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

nem első, de az elsőnl sem kértem tanácsot mástól

6ágyasban voltam akkor 6 éve, az összes gyerek orditott csak az enyém evett, nem volt egy nagy élmény.

2014. jan. 31. 19:13
 7/20 anonim ***** válasza:
mindenképp
2014. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

inkább csak az hogy magamra sajnálok "költeni"


nem is tudom hogy irjam ezt le

mindig is ilyen voltam, lehet ezért tehetjük meg:)


ha a gyerekemről lenne szó nem gondolkodnék, de magamról avn szó, 60e 6 napra minek mikor 6 nap az egész.


ilyenek miatt hezitálok.

tudom hülye vagyok

2014. jan. 31. 19:14
 9/20 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Ha 6 ágyas szobák vannak, valószínűleg én is fizetnék. Én 3 ágyasban voltam mindháromszor, az teljesen rendben volt.
2014. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem, van 2-3-5-6 ágyas , akkor abba kerültem mert csak az volt de felujitották a korház szülészetét
2014. jan. 31. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!