Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek is volt ilyen rossz...

Nektek is volt ilyen rossz élményetek a kórházban töltött pár nap alatt?

Figyelt kérdés
3 napot kellett csak bent töltenünk, de az maga volt a pokol. Vagyis inkább a második naptól kezdve. Első nap olyan családias hangulat volt, a szobatársakkal jót beszélgettünk, segítettünk egymásnak. Aztán második nap hoztak egy 32 hetes kismamát (c) szülésvisszatartásról. Olyan büdös volt... tiszta kosz volt a lába, de tényleg iszonyat büdös volt, látszott is rajt mennyire igénytelen. A szobába nem lehetett megmaradni, annyira volt szaga. Tudjátok mivel fürdött? HAJBALZSAMMAL!!! Onnan tudom, mert bármennyire is próbálta takargatni mit visz magával fürödni, láttam és megismertem a hajbalzsamot, mert én is használtam már olyat. Alig vártam, hogy hazajussunk... ha telefonon hívták. üvöltött a cigányzene, az volt a csengőhangja. A telefonba ordítozott, és sorolni tudnám... olyan rossz rá visszaemlékezni :(
2014. jan. 31. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem, de ha lett volna se kattognek ezen utana, plane hogy csak 3 naprol van szo esetedben. A jora kell emlekezni, nem a rosszra
2014. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszemelyesben voltam.
2014. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont ezért szántam rá a pénzt kétszemélyes alapítványi szobára.

Így is pont elég idegesítő volt, hogy a szobatársamnál átjáróház lett, aztán szépen megkértem és beszüntette, kedves lány volt :)

2014. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Őszintén? Volt, de akkor nem érdekelt, nem lihegtem túl! VIP szobát foglaltam, de mivel elvitték a babámat a koraszülöttre egy fertőzés miatt, így nem kértem. Egyedül minek!

A szobánkban volt olyan romániai cigány asszony, akinek a férje a véres vágóhídi ruhájában trappolt be. Persze az asszony is kizavarta, meg nővérek is. De nem érdekelt! Nem figyeltem ilyenekre. A magam bajával foglalkoztam! És rádöbbentem,hogy ebben a romániai cigány nőben mennyi emberség van!

Én ezt úgy vettem,hogy wellnesselni mentem, hanem szülni! Ha ez azzal jár,hogy ki kell bírnom azt a pár napot a kórházban, hát kibírom!

2014. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, csak hasonló...

Ő nem volt büdös, csak idegesített. Egy az, hogy rohadt hangosan horkolt, emiatt az első éjszaka (közvetlen szülés után) nem aludtam semmit... Ha felkelt vagy szoptatni próbált mindig az ágyamnak támaszkodott, és emiatt feszt felébredtem. (Mozgott ilyenkor az ágy alattam...) Ja, meg amiket mondott a kislánynak... (kisqrvám, és hasonlók...)

2014. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A vajúdóban volt mellettem egy lány, aki 20 percenként kérdezte, hogy hány óra. A falon, éppen mellette volt egy falióra, kérdeztem miért nem nézi meg? "hát mer' nem értek az ilyenhe'-volt a válasz.

Szülés után egy 140 kilós nő került a szobánkba. Lehajolni egyáltalán nem tudott, ezért amit elszórt a szobánkhoz tartozó mosdóban, wc-ben, az ott is maradt. A véres vackait szedegettem utána, és azt sem mondta, hogy bocsánat. Irtó hangosan beszélt, meg hihetetlenül hangosan csittegett a babájának, mikor sírt, az én alvó kislányom mindig felriadt rá.

Így lassan két év távlatából az akkor bosszantó dolgok már poénszámba mennek. És jó rá visszaemlékezni, jókat derülök rajta.

2014. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csaszarom volt es ilyenkor betesznek egy orzo szobaba 24 oraig. Mikor engem bevittek volt ott egy c. Csaj, utanam meg nem sokra hoztak egy masik csajt o rendes volt. Ez a c csaj egesz ejjel horkolt de nem szimplan inkabb munt egy traktor olyan hangokat adott ki. Borzalmas volt semmit nem tudtunk tole aludni, o sem ismerte az orat, a teje folyt mindenfele a mellebol nem is foglalkozott vele. Amikor megkerdeztek mikor szuletett annyit tudott mondani h 20 eves. Kinezett legalabb vagy 40 evesnek. Szegeny nagyon buta volt. Allandoan cigizni akart menni. Igy megkertuk az ejszakas noverket ha hnap attesznek masik szobaba messzire tegyenek tole. Igy is volt. Latta rajtunk h kikeszultunk tole. Mar egy ev eltelt azota mar most csak rohogunjpk az egeszen, akkor mondjuk annyira nem volt vicces. :-). Mar most inkabb van mirol sztorizgatni, meg ilyen miatt nem bosszantottam magam, felesleges.
2014. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6 napig voltunk bent a kicsivel...3 szobatársam volt, ők még nem szültek meg, csak én. Velük semmi baj nem volt, beszéltünk stb stb..


egyik éjjel egy cigány csajt behoztak, másnap estig hallgattuk félóránként hogy neki mennyire fáj (mindenkinek fájt a vajúdásmégse hisztiztünk)...egyik késő este megszült, na amikor pihentünk volna, a folyosó TELE volt cigány hozzátartozókkal, és kiabáltak örömükben hogy megszült..nem tutunk aludni se.

Napközben rohangáltak be hozzá, miközben szoptattunk...Sőt, tőlem kért volna lefejt tejet a nő a gyerekének mert neki nem volt...hát én se azért fejtem a sajátomnak hogy egy cigány gyereknek adják oda

2014. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!