Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a nemi életetek...

Szülés után a nemi életetek hogy alakult?

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyire fájnak az együttlétek? Meddig vártatok az első együttléttel a szülés után? Hogy lehet kíméletesebbé tenni,ha nagyon kellemetlen az együttlét?
2014. febr. 1. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:

5 hét után voltunk együtt, bár nekem nem volt gátmetszésem, se vérzés, se fájdalom nem volt már, ezért nem vártam tovább.

A legelső alkalomtól kezdve fantasztikus volt, megkockáztatom, jobb, mint előtte :)))

Ha kellemetlen, akkor próbáljatok síkosítót használni, úgy olvastam, az segíthet.

2014. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi megvartuk a 6 hetet,sőt kicsit többet is. Elsőre nem nem ment. Meg utána sokáig kellett a sikosito, hiába nem fájt már a heg, szárazság volt. Én nem tartozom a mazlistak közé.
2014. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hetes kontroll utan voltunk eloszor egyutt. Azota is rendszeresen, igaz csak hetente egyszer-ketszer. Annak ellenere,h volt gatmetszes, nem erzek kulobbseget a szules elotti allapothoz kepest. Sot!!! Igaz, ibtimtornazom. Ugyhogy szerencsere jol alakult, pedig ugy izgulram az elsonel, mint egy szuzlany! :)
2014. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk jobb lett. Nekem szülés előtt nagyon szűk és rugalmatlan volt a hüvelyem, legtöbbször fájt az együttlét. Mi még azt is mondtuk a dokinak, hogy ne varrjon túl szűkre. Nem tudom, hogy mitől de szerencsére, most már nem vagyok olyan szűk, így sokkal élvezetesebb. Nem harangozik bennem a férjem, de neki is jobb, hogy nem fogcsikorgatva fekszek le vele. Egyébként mi használunk síkosítót, előtte is használtunk, de akkor nem segített, most viszont nagyon kellemes.
2014. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hetes kontroll után próbálkoztunk, de nem ment fájt. Aztán 1 hét múlva, de nem volt jó, bár nem fájt annyira. Szülés után 3 hónappal már teljesen olyan volt mint régen. Szerintem türelmesnek kell lenni, és nem szabad görcsölni hogy mi lesz, fájni fog. Hosszú előjáték is segít ellazulni.
2014. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!