Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiket elhagyott a...

Anyukák, akiket elhagyott a párja és egyedül maradtak a babával, hogy vagytok? Hogy alakult az életetek? Dolgoztok? Van segítségetek? Esetleg új kapcsolat?

Figyelt kérdés
Kérlek meséljetek, mi itt maradtunk és félek, hogy bele fogok őrülni.(persze másik nő...)
2011. ápr. 20. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igaz, én nem vagy egyedül, de barátnő igen. 2 éve van egyedül, kisfia 1,5 éves volt akkor. Ő akkor már dolgozott, a kisfiú meg bölcsis volt. De nagyon nehéz neki. Nincs segítsége senki ahol lakunk. Hidd el kifogod bírni. Én nem tudom átérezni, de barátnőm is nagyon ki volt bukva. De ránézett a kisfiára, és rájött,hogy az élet megy tovább. Hiszen van kiért élni, a kisfiú.
2011. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
első vagyok. Neki nincs még semmi komoly kapcsolata.
2011. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Érdemben sajnos nem tudok segíteni, mert nem vagyok egyedül, a párommal szerencsére jól megvagyunk.

Viszont sokszor elkondolkozok, hogy mi lenne velem egyedül...és olyankor ránézek a kisfiamra és tudom, hogy nem magamért kellene kibírnom, hanem mert neki szüksége van rám.

Tudom, hogy így könnyű mondani, de én úgy gondolom, hogy ettől még erősebb leszel, és le a kalappal az olyan anyukák előtt, akik egyedül nevelik a gyermekeiket!!!!!

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok és boldog életet!!! És nagyon szívesen segítek vagy meghallgatlak ha bármikor gondolod!!

2011. ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, aranyosak vagytok.Mindenem a fiam, igyekszem csak őt nézni, nem magamat emészteni, bízni boldog jövőben, csak szeretnék pozitív példákat látni magam előtt...szép napot nektek!
2011. ápr. 21. 09:14
 5/13 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok egyedül de a párom sokat dolgozik, éjszakába nyúlóan reggeltől, így van időm gondolkozni azon, mi lenne ha egyedül lennénk. Nagyon rossz lenne. Már így is nehéz, szinte alig van velünk. De ha még ennyi sem lenne...belegondolni is rossz. Minden elismerésem a tiéd és le a kalappal előtted. Nekem volt egy barátnőm, ő is egyedül a kisfiával a teherbeesése óta és ő az anyukájával lakott. Most már 3 éves a kisfiú és ő folyton bulizni jár. :-/ Nem azt mondom, hogy kövesd a példáját de azért úgy látszik egyedül is lehet pozitívan élni.

Ha bármiben tudok segíteni vagy csak beszélgetni szeretnél, én szívesen segítek.

2011. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem jo, gyerek masfel eves, apja akkor hagyott ott minket amikor meg terhes voltam, sosem latta, nem tamogatja semmivel sem, azota nem lattam, a gyes semmire sem eleg, gyed-et nem kapok, vannak nagyszulok de idosek, kesz. Dolgozni meg nem dolgozom, nem is fogok egy darabig mert nem passzolom le a kicsit.
2011. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
a kisfiam 9 hós, apukája 2 hónaposan elhagyott. fontosabb volt neki a haverok meg a buli, ő 31 éves. én 22. Szüleimnél élünk. Így is nagyon nehéz, de a kisfiam ad erőt. Bár sokszor belegondolok, hogy vannak rosszabb helyzetűek, mert nekik még szülői segítség sincs. Persze nem anyagi, mert azzal mi is killódunk. De nagyon rossz "egyedül" lenni. Mert az egy dolog hogy van egy csodálatos kisfiam, de az nem ugyanaz. Bár ahogy szokták mondani, van idő.
2011. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy nagyon bánni fogja idővel a párod, ez talán pozitív irányba viszi a gondolataid. Általában ez történik. Nem leszel egyedül igazán sosem, ott lesz neked a hálás tekintetű kicsikéd, és minden rendbe fog jönni. Meg tudod csinálni. :)
2011. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 borzas20 ***** válasza:

Én is egyedül maradtam kislányommal,mikor ő 1 éves volt.Szerencsére a szüleim nagyon sokat segítettek és segítenek most is.Most 3 éves lesz májusban.1,5 éve új kapcsolatom van és ebből a kapcsolatból született négy hónapja a kisfiam.Nagyon boldog vagyok.

Nem szabad elkeseredni.Az élet megy tovább.Próbálj a gyermekedre és persze magadra koncentrálni.A boldogság előbb utóbb úgy is útól ér!

2011. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 borzas20 ***** válasza:
És ahogy a 12:28-as írta,a párod bánni fogja.Kislányom apja is bánja már nagyon,hogy elhagyott akkor minket.
2011. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!