Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A II. Női Klinikán mi a...

A II. Női Klinikán mi a menete annak, ha szülésznőt szeretnék fogadni? Ajánlanátok valakit?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Tóth Annánál szültem, nagyon jó volt, határozott, de kedves nő.

Nem tudom, mi a normál menete, én 34 hetesen bent voltam a terhespatológián, az ágyszomszédom szülésznője volt, keresztanyám (szintén szülésznő) pont őt ajánlotta, és, ha már így összeakadtunk, megkérdeztem.

Esetleg ha a szülésfelkészítőre el tudsz menni, ott beszélhetsz szülésznőkkel.

2014. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Soláry (Hegyesi) Tündénél fogok szülni idén.

Megbízom benne, és ismerem is rég, ezért választottam őt.

Másról nem tudok nyilatkozni.

Mikorra vagy kiírva?

2014. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Március vége, köszi az infókat.
2014. febr. 1. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Kiválasztod a szülésznőt (barátnő, ismerős, fórum..., dokid ajánlása... alapján) és

megszerzed a számát. (ugyaninnen vagy ha a kórházba mész vizsgálatra, megkérdezheted ott, vagy ha épp dolgozik, meg is beszélheted a szülésznővel)

Felhìvod, megbeszéled vele, h nála szeretnél szülni, felìr a naptárjába, és kb 1-2 hónappal a szülés előtt bementek hozzá megismerkedni.

A szülőszobán beszélgettek 1-1,5 órát, ad listát, mit kell vinni, elmagyarázza, mikor kell indulni, stb..., megmutat egy szülőszobát. Az utolsó hetekben a ctg-t neki is meg lehet mutatani (az orvos mellett persze) hogy kicsit többet találkozzatok.

Most az ott a szabály, h a szülésznőknek egy hónapban csak 5 elvállalt kismamájuk lehet, ezért sietni kell, mert a népszerűbb szülésznőket hamar lefoglalják. Én 3 hónappal előtte hìvtam, és éppen el tudott vállalni.

Én több szülésznőt láttam ott dolgozni gyakorlatokon, és valahogy azt érzem, ismerős véleménye alapján dönteni tiszta lutri. Attól, hogy egy barátnőnek bejött, lehet, h neked teljesen másra lenne szükséged, más személyiségű és stìlusú szülésznőre.

Én egyébként Éberling Katánál szültem.

Kele Etelkát dicsérik rengetegen, de nála már biztos nincs hely.

Minél előbb dönts és beszéld le a dolgot.

Könnyű szülést!

2014. febr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én kétszer is ott szültem, másodszor Laskó Katalin volt a szülésznő. Én orvost, és nem szülésznőt fogadtam. Így is nagyon kedves, határozott volt, nagyon értett a dolgához. Őt bátran merem ajánlani.
2014. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!