Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akit többször császároztak a...

Akit többször császároztak a vágást ugyanott csinálták?

Figyelt kérdés
Csóri nővéremet amerikában császározták másodszor is,és a 2.vágást az első alá metszették. Tehát most van 2 kb10cm-es vágása. Kicsit el van kenődve:( Másoknál hogy történt?
2009. dec. 7. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 császrmetszésem volt, és csak 1 hegem van...A harmadik császárnál egy újabb heget vágtak ugyan, de az előzőt kimetszették, és kivágták a kettő közti területet(talán fél centi lehetett). A negyedik császár a harmadiknál metszett vágáson át történt. Több nem lesz.:)
2009. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Engemet is 2x császároztak itt Magyarországon,és ugyanazon a helyen.De szinte nem is látszik mert a bikini szint alatt van a szőrnél és nem kell ezért elkenődni, hiszen vághatták volna hosszába is na aztán akkor jobban látszana!!

És szerintem még mindig jobb ott a vágás mint alul:)

Esetleg repedés:(

aztán varrás ,,,

Naaa szóval semmi csúnyaság nincs benne szerintem.

2009. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha alul vàgnak az se rosszabb!Ugyanugy összevarnak semivel se leszel tàgabb,szükebb,és senki nem làtja!És mindkettö fàjdalmas,szoval nem tudom elözö mire irta hogy jobb a csàszàr vàgàs mint alul.3 gyermekem van.Elsöt simàn szültem(g£tmetszéssel),màsik kettö csàszàr.Ugyanott vàgtak meg,egy hegem van.
2009. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Na akkor inkább nem is mondom el neki,hogy miket tudtam itt meg. Mert kiakad,hogy "ott" milyen hülyék a dokik...Na de persze nem ez izgatja mostanában a legjobban,csak említette,én meg gondoltam utána járok,hogy mo.-on hogy is van ez....

Én egyébként meg 3at szültem. Kettőt "normál -alsó vágással" :) egyet gátvédelemmel. Ha valakit érdekel :D

2009. dec. 7. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A hosszanti vágást nem csak esztétikai okokból kerülik, hanem azért is, mert a későbbi terhességeknél kevesebb komplikláció van, ha alul, a bikinivonalnál vágnak. Hosszanti vágás után nem valószínű, hogy engednek hüvelyi szülést, míg bikinimetszés után lehet szülni hüvelyi úton is.
2009. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!