Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 ės fėl hete...

2 ės fėl hete császároztak, a seb szėpen begyógyult de az egyik oldalon mėlyebb lehetett vagy nem tudom, de azon az oldalon alatta valami kemėnyebb pukli van . Ez normális, el fogmúlni?

Figyelt kérdés
Azon az oldalon ėrzėkenyebb is meg időnkėnt jobban fáj is.
2014. febr. 8. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első pár hétben szinte az egész hegem puklis volt, és kemény is egy picit, de szép lassan elmúlt, már csak egy nagyon pici pukli van baloldalt, de szerintem az is elmúlik majd. (4 hónapja szültem)
2014. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Seromanak hivjak, mutas meg azert egy sebesznek (ne szulesznek, ha ram hallgatsz).
2014. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hónapokig meg volt nekem. Nagyon lassan szívódott fel. azokon a részeken érzéketlen s maradt a bőr, pedig már 2,5 éve volt a műtét, májusban jön a következő.
2014. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, kb. 4 hónappal a császár után teljesen elmúlt. Ha be is dagadna/pirosodna, vagy égne, akkor tegyél rá jégzselét, nekem az is sokat segített.
2014. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2014. febr. 12. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!