Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés után ez normális...

Gátmetszés után ez normális érzés?

Figyelt kérdés
Tegnap volt 1 hete hogy szültem és volt gátmetszésem,feszül nagyon ami tudom hogy normális,viszont egészen fent a csiklómnál is feszül. Volt már valakinek ilyen? Hasam is meg hüvelyem is nyilallgat.
2014. jan. 30. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, mivel még friss az egész. Pihenj amennyit csak tudsz, még húzódnak vissza.
2014. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szülés után 1 héttel normális. időbe telik mire begyógyul a seb és minden visszaáll a régi kerékvágásba. pihenj, amennyit csak tudsz!
2014. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is feszült fent rettenetesen, még a szülés után 6 héttel is. Engem elküldött a nőgyógyászom gyógytornászhoz, mert ha a medence sérül szülésnél, az okozhat ilyen panaszt. Ő nem talált semmit, úgyhogy azt mondta, hogy valószínűleg mély idegi vagy izom sérülés lehet, és mutatott pár nyújtó gyakorlatot, amit végeznem kellett. Pár hét alatt elmúlt. De nekem rettenetes fájdalmam volt a csiklómnál is, nagyon feszült és nem javult, inkább rosszabbodott amíg nem nyújtottam.
2014. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!