Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tudtok Dr. Szilvási...

Mit tudtok Dr. Szilvási Ferenc szülész-nőgyógyászról? (Db. Kenézy Kórház) Milyen orvos, mennyibe kerül nála a szülés, előre megmondja a tarifát stb? Köszönöm.36 hetes kismama

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 14:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kedves,de nagyon felelőtlen.Két anyukától is hallottam,pedig fogadott orvosuk volt.

Haláleset is történt már úgy hallottam a hibájából..

2013. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Te jó ég, ugye ezt most nem mondod komolyan?! Próbáltam utánaolvasni a neten, de az a kevés info, amit találtam róla, mind pozitív volt. Nagyon meglepődtem most... Én 2 hete találkoztam vele először NST után és olyan szimpi volt, hogy majdnem megkértem hirtelen felindulásból, hogy majd vezesse le a szülést. Elbizonytalanodtam. :( Van esetleg valaki javaslatod helyette a Kenézyben? Olyan, aki mondjuk nem kér el egy vagyont és még jó szakember is egyben. Ha egyáltalán létezik ilyen... :(
2013. aug. 31. 07:10
 3/15 anonim ***** válasza:

Komolyan írtam.

Tarifákat nem tudok mondani,mert nem volt fogadott dokim.

Egyébként maga a doki nekem is szimpatikus.

Bár egyénfüggő,de nálam pozitív, ebben a sorrendben:

Dr.Szomolya Mihály

Dr.Demeter Miklós

Dr.Kiss Ferenc

2013. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szuper orvos! nem mond tarifát. nekem sok barátnőm szült nála. mindenki 50 ezret adott neki.
2013. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én a kisfiamat nála szültem 6 évvel ezelőtt, nagyon meg voltam vele elégedve. Most ismét babát várok, és ismét nála szeretnék szülni. Eddig ugyanazt tapasztalom mint 6 éve, ugyanolyan kedves és figyelmes. Remélem nem fogok benne csalódni. :)
2013. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Szerintem is egyénfüggő ez az orvosválasztás dolog. Van akinek negatív és van akinek pozitív élménye van ugyanazzal az orvossal. Én pl. Dr. Szomolyáról nem hallottam jókat, nála is járt egy barátnőm akivel később nem jó dolog történt. Relatív minden,és tudom nagyon nehéz ilyenkor, mert az ember rábízza a saját illetve a gyermeke életét, de minél többet próbálsz olvasni, annál nehezebb lesz a döntés. :) Remélem azért sikerül úgy választani, hogy nem bánod meg. :)
2013. szept. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok, hogy válaszoltatok! Kicsit megnyugodtam, hogy azért most már pozitív hozzászólásokat is olvastam. :)
2013. szept. 2. 15:03
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia!Mi újság veled?Végül megfogadtad?:)
2013. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hali, felhívtam, igen, de nem sikerült megfogadnom, mert azt mondta, hogy általában csak a 24. hétig szokta elvállalni a kismamákat, én meg azon már bőven túlmentem. :) Viszont megkértem helyette dr. Korláth Zalánt. Ma találkoztam vele először és egy végtelenül szimpatikus, szerény, halk szavú, nyugodt dokinak tűnik. Ha jól tudom, 42 éves. És az a vicces, hogy ráadásul még kb. úgy is néz ki, mint Szilvási doki. :)
2013. szept. 5. 14:13
 10/15 anonim ***** válasza:

Korláth Zalánt is ismerem:)Igen,olyan amilyennek leírtad,néha még hegyeztem is a fülem,hogy ne kérdezgessek vissza folyton.:DD ,olyan halkan beszél:DD

Szinte majdnem az összes nőgyógyásszal taliztam a terhességem alatt a Kenézyben,gondozás,majd vizitek alatt,az egyetlen Dr.Tornai Péter volt aki nagyon bunkó volt,nem is egyszer.

Könnyű szülést kívánok Neked!!Ha majd lesz időd szívesen olvasom a tapasztalatodat,a dokival,meg mindennel!:))

2013. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!