Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szültem vasárnap...

Császárral szültem vasárnap volt öt hete már másodszorra váladékozik fél cm es helyen a sebem. Doki azt mondta kenjem betadinnal és gézt rátenni. Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Először multhét előtt váladékozott egy hétig multhét kedden elmult most megin elkezdte doki megint betadint és gézt mondott...és kemény egy helyen a hasam ugy be van gyülve de nem a sebnél.

2014. febr. 11. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, de a 3. hétig kb. Szintén betadinnal kellett kezelnem, már szépen bevarasadott.

Próbáld nagyon szárazon tartani, ha gézt is raksz rá csak akkor, amikor már száraz a bőr (ne közvetlenül fürdés után).

2014. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2014. febr. 11. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél rá Lukács féle kék kenőcsöt! Nyílt sebbe lehet nyugodtan kenni, fertőtlenítő és sebgyógyító hatása van. Nekem gyorsan segített!
2014. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2014. febr. 14. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!