Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek tegyek az ágyra...

Szerintetek tegyek az ágyra valamit ha esetleg beindul a szülés ne koszoljam össze?

Figyelt kérdés
Bocsi lehet bután hangzik de az jutott az eszembe ha esetleg magzatvíz elfolyással vagy vérzéssel indul be majd a szülés épp mikor pihenek,alszok, magam alá raknék olyan lepedőt mint amit a kocsinek is vettem.Hogy maga az ágy ne ázzon el, ne kelljen a férjemnek még azt is kitakarítani. Vagy butaság? Vagy ennyire nem fogom eláztatni az ágyunk?
2014. febr. 11. 17:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%

Ha vérzéssel indúl a szülés, akkor ott ne azzal kell foglalkozni hogy koszos lesz e az ágy, hanem hogy azonnal mentőt Hívj, mert nay baj van!

A magzatvíz nagyon kevés nőnél folyik el otthon.

Egyik szülésemnél sem tartottam ettől, a kórházban úgy kellett megrepeszteni a burkot.

Feleslegesen aggód az ilyeneken.

Túl sok időd van otthon:)

2014. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
én tettem a lepedő alá egy vízhatlan lepedőt
2014. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
:-D igen igazad lehet. De nem akkor gondoltam magam alá tenni hanem most. 36 hetes vagyok gondoltam odarakom és nem is akkor foglalkozok ezzel mikor szülök, vagy beindul, hanem a korházban esz majd a fene h szegény férjem menne haza fáradtan aludni de előbb ki kell takaritania az ágyat.
2014. febr. 11. 17:38
 4/23 A kérdező kommentje:
na olyanra gondoltam én is 2es. Akkor nem csak én töröm az agyam ilyesmin.
2014. febr. 11. 17:40
 5/23 anonim ***** válasza:
mi most vettünk az Aldiban vagy Lidl-ben vízhatlan ágybetetet talán 1200 ft volt, most a gyerek ágyában van. Biztosan van máshol is is van ilyen, mondjuk gyógyászati segédeszkoz boltban. Vagy gumi peledo. Oké hogy akkor nem érdekli az embert mert van nagyobb baja is, de én mondjuk nem örülnek ha trutyis lenne a matrac. Azért ha hazaér az ember lánya, jó ha le is tud feküdni az ágyba.
2014. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én is raktam a lepedő alá vízhatlan lepedőt, igaz reggelre teljesen összegyűrtem magam alatt. :-) Én sem akarta hogy a drága matrac szétázzon, nem lett volna egyszerű kitakaríítani.
2014. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
csak azt nem tudtam mennyire vérzik ilyenkor az ember illetve a magzatviz ha elfolyik az fekve is elönt e vagy csak szivárog. mondjuk a padloszönyegre se jobb mert az most nem szárad olyan könnyen. Ne értsetek félre nem finnyáskodom vagy ilyesmi csak velünk lesz a pici egy szobaban és nem akarom h bedohosodjon pl az ágy mert ki kellett takaritani és most nincs olyan jo idő hogy hamar kiszáradjon... na csak evégett gondolkodok ilyeneken.
2014. febr. 11. 17:44
 8/23 A kérdező kommentje:
Valoszinű veszekagamnak is. Igen az sem hátrány ha hazajövünk és van hova feküdni nem takaritassal kezdem. Akkor masnak is eszébe jutott jolvan. mindenre felkészülök kivéve amire nem ;)
2014. febr. 11. 17:48
 9/23 anonim ***** válasza:

Nálunk a szüleim elmesélték, hogy annyira siettem, hogy még a franciaágyukat is tönkretettem. Persze ezt csak viccből mondogatják, de tényleg ki kellett dobni, mert hiába szárítgatták, bebüdösödött (januári vagyok) és nem tudták megmenteni.

Én biztos ami biztos alapon vízhatlan lepedőt tettem a matracra mindkét terhességem alatt és mint kiderült nagyon jól tettem, mert mindkettő magzatvíz szivárgással kezdődött. Engem nem öntött el a víz, csak annyi volt, mintha bepisiltem volna, de az, amíg kikeltem az ágyból vagy 4* megismétlődött, tehát bőven kapott volna a matrac belőle, de így csak az ágynemű lett olyan, azt meg ki tudtam mosni.

2014. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

:)

Igen nekünk is olyan franciaágyunk van ami nem matracos külön hanem egy butorlap vagy mi van fa kereten azon szivacs.és a kárpit. Az a sima snassz ágyikó. Na azt tönkreraknám sztem. Akkor beszerzek egyet mindenképp. Köszi az infókat.

2014. febr. 11. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!