Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » AKi magánrendelésre járt...

AKi magánrendelésre járt terhesgondozásra, utána szülésre is a rendelés árának 10-szeresét adta a dokinak?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk 10 ezer/alkalom a magánrendelése, ahova minden hónapban kell menni, a végén sűrűbben is, és utána szülésre még 100000-t adtok/kellene adnom? Vagy akkor szülésre elég kevesebb is, mert végig magánrendelésen fizettem? (Ha a doki nem mond konkrét árat)

Ez így rengeteg pénznek tűnik.



2014. febr. 12. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én a magánrendelésen 5000 ft-ot fizettem alkalmanként, és 60-at adtam a szülés után. Nem mondott árat.

tízszeresét "illik" adni , de én 100 ezret sokallom, annyit nem adnék. Ha nem mondott árat, akkor annyit adsz amennyit gondolsz.

2014. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Magánrendelésen 10.000 ft volt a tarifa, a szülésért pedig 80.000 ft-ot kér a doki. (Komárom-Esztergom megye)
2014. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 11.000 ft-ot fizetek a magánrendelésen. 2 szülésem volt eddig, mind a 2-nél 40.000 ft-ot adtunk. Júliusban születik a 3. babánk és megint 40.000-et adunk. Nem tartja a markát mint egyes orvosok, hála istennek. Ha nem mondott semmit akkor annyit adj neki amennyit gondolsz.
2014. febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ėn is 10 ezret fizettem magånba , de már az elejėn megkėrdeztem mennyi a tiszteletdíjja, 80 ezret kėrt, viszont magánba csak a 32 . Hėtig mentünk a többi vizsgálatot a kórházban csinálta,azėrt nem kellett fizetni. Magánba kb 6 hetente kellett mennem. Szerintem így korrekt ha megmondja mennyit adjunk ės kėsz,akkor nincs pofahúzogatás meg egyebek ha nem elėg amit gondoltznk. Szeretek ehez a dokihoz járni mert humánus , kedves ės lelkiismeretes. Harmadszor szültem nála meg a szűrėsekre is hozzá járok, ilyen pėnz dolgok miatt nem szeretnėk másikat keresni.
2014. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ahova én járok magánba ott alkalmanként 8ezret fizetek. A szülésért azt mondta a doktornő, hogy 40-60ezer között szoktak neki adni.
2014. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Magánrendelésért 8000-et fizetek, szülésre 50-60 ezret szántam (előző szülésért is 60e-t kapott, aznap adtam neki amikor távoztunk a babával a kórházból, végig figyelmes volt addig is, és meghatódott hogy pénzt kapott), vannak olyan orvosok akiknek nem csak a pénz számít.
2014. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akihez én jártam,az elején elmondta,hogy 15 a terhesgondozás alkalmanként,viszont a szüléskor nem kér külön pénzt.Így egy szép és hasznos ajándékcsomagot kapott.Másodikat várom,ugyanez a tarifája.
2014. febr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Magánrendelésen 8 ezret fizettem mindig, a szülésért nem mondott összeget, 40-et tudtunk adni, adtam volna többet is ha van. Azóta is korrekten foglalkozik velem .
2014. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Havi 8000. Szülésért amennyit gondolunk. Teljesen normális és nen csak a magán betegeivel.
2014. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5000 volt a terhesgondozás,végén sem kellett gyakrabban járnom a rendelőjébe,ahogy elkészültek 1-1 leletem kórházban kerestem rögtön,és akkor mondta,h hogyan tovább..Ő megmondta,h 50-et kér,sztem korrekt volt.
2014. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!