Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Uzsokiban tudtok orvost/szü...

Az Uzsokiban tudtok orvost/szülésznőt ajánlani?

Figyelt kérdés

Esetlegesen sztk-s rendelésest, vagy olyan magándokit akinél nem 10ezer egy alkalom. Mindenképp az Uzsokiban szülnék.

Van olyan aki csak szülésznőt fogadott?

2. gyerek lesz, az elsőt máshol szültem és saját dokim és szülésznőm is volt. Az ottani tapasztalatom szerint a szülésznő leste a kívánságaimat, a doki meg aki foglalkozott velem, igaz nem is volt gond. Szóval a szülésznő nagyon hasznos volt nekem.

Még tanakodom, h legyen-e orvosom vagy csak szülésznőm...


2014. febr. 12. 14:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

na most olvasom, h csak szülésznőt itt nem lehet fogadni...

Azért nevekre kíváncsi lennék a dokik és a szülésznők esetében is. köszi

2014. febr. 12. 15:03
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Szülésznő : Gizi, Doki: Bőze Tamás, Lajis Tímea.

Mondjuk én fogadott orvos / szülésznő nélkül szültem, sztk-s rendelésre jártam. De mivel az Uzsokiról jókat olvastam, így bátran mentem be csak úgy. Nem bántam meg, nagyon figyelmes, kedves volt mindenki.

Az Örs-ön az sztk-ban a Fekete Antalt dícsérik nagyon, ő az Uzsokiban vállal szülést is. De 2 éve (akkori írást olvastam), 100e volt a tarifája.

A Bőze ha felfogadod, 15e-t kér / alkalom, a szülést azt nem tudom, de elég szép összeg lehet.

Nekem egyik szobatársam se fogadottnál szült.

És elégedettek voltak ők is.

Szerintem ne fogadj dokit. :) Komolyan. :)

Olvass véleményeket, egyedül a csecsemős nővérekkel voltak negatív tapasztalatok - de nekem velük sem, velem normálisak voltak.

2014. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is most olvasgatok és Lajis Tímeáról olvastam eddig a legtöbb jót..
2014. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én az Örsre Baksayhoz jártam, fel lehet fogadni őt szülésre is. Én nagyon kedvelem de tudom hogy sokan viszont utálják.


Pár hete szült az Uzsokiban, nem volt orvosom se szülésznőm, nem bántam meg!! Bármelyik ott dolgozó orvost és szülésznőt ajánlanám, mind nagyon rendes, alapos. Igazán semmi negatívumot nem tudok mondani!

Engem amúgy dr. Telek Tamás császározott, egy lelkes fiatal doki. De Lajis Tímea is alapos, nagyon kedves!

2014. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*szült helyett szültem...
2014. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Bőze nagyon jó, de marha sokat kell várni hozzá és több mint 10.000 a rendelése.


Alexanjan Nellit ajánlom, szigorú, de korrekt doki. Szülésznő, Csordorás Erika. De sajnos csak havi 5 embert vállalhat egy szülésznő- én így tudom. NElli mellé nem kell szülésznő, mindent ő csinál, ezért mondta nekem is, hogy nem kell fogadnom. Keletinél van a magánrendelése, ami csak 6000/alkalom. Mikor 2 naponta mente a végén, nem mindig fogadta el. Viszont a szülés 100.000 nála. Kerek- perec megmondta, mikor kérdeztem. De tényleg mindent ő csinál. Nagyon alapos. Volt, hogy a laborra elkísért. Mikor elájultam az árkádban 25 hetesen, mondta, hogy várjam meg, kijött és a parkolóban megnézte a vérnyomásom, cukromat, nem fogadott el pénzt, azt mondta ott járt a környéken.


Mindig elértem telefonon, míg Bőzét sosem, Nellinek nincs asszisztense, mindenkiről mindent fejben tart. Félidősen tudta a taj számomat. :D

2014. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó,

Alexjan Nellinél 6000ft egy vizsgálat?

2014. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen. Másfél éve voltam, akkor is annyi volt és most januárban is. Neked nem ennyit kért?
2014. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én Bőze doktor úrhoz járok magánba, és egyáltalán nem olyan drága mint itt írták. 7000 Ft a sima beszélgetés, és erre jön rá, hogy épp mit csinál. Ma egy 10est hagytam ott kereken, múltkor kenetvétel is volt, az volt 12. De egyébként nekem többet is megérne, iszonyat jó orvos, nagyon sokan dicsérik.

Fiatalos, van humora de mégsem az az agyontutujgatós. Semmi pénzért nem cserélném le. Ja, és nem mond összeget a szülésre..

2014. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak sajnos azt senki nem mondja el, mikor Bőzét javasolja hogy bár kiváló doki, míg nem vagy kb. félidős, várhatsz rá órákat. Volt, hogy este 11re jutottam be, pedig negyed 9re volt időpontom. 2szer véreztem be, egyszer sem értem el a telefonján, egyszer órákig, egyszer másnap. Az első alkalom volt 8000 ft, utána minimum 12.000t fizettem és átlagban 16000-t. Nem vagyok egyedül, körbekérdeztem. Azt nem értem, miért vállal be több anyukát, ha nincs rájuk ideje és kapacitása. Csak arra a hétre mikor pl. a tesóm volt kiírva, 6 szülése volt. Persze ott sem volt végig ezért a szülésen, pedig ez lett megbeszélve. Na ezért sem mond összeget a szülésre szerintem. :(
2014. febr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!