Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zalaegerszegen szült anyukák!...

Zalaegerszegen szült anyukák! Nektek is leszíjazták a lábatokat kitolás közben, vagy csak én kaptam ki egy olyan orvost és szülésznőt, akik ezt csinálják?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem ott szültem, de nekem ilyen fura lábzsákot raktam a lábamra. Nem azt mondod?? Nekem a gátvarrásnál szíjazták le...
2014. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem lábzsák volt. Kitolás előtt feltették kengyelbe a lábam, és leszíjazták. Egyiket az orvos, másikat a szülésznő.
2014. febr. 7. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is leszíjazták, bár én 2009-ben szültem.
2014. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Háromszor szültem, 2002ben, 2011ben, és 5 hete.

Mindháromszor leszíjazták a lábam .


Ki volt az orvos és a szülésznő?

2014. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

László Attila volt a doki, és Bíróné a szülésznő.

Te kinél szültél?

2014. febr. 7. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocskorné a szülésznő és Goldfinger a doki
2014. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tök jól esett hogy leszíjazták, én valahogy felfelé feszítettem a lábszáramat kitoláskor és kifejezetten jól jött hogy van mi megtartja. 2010-ben és 12-ben szültem ott.
2014. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy te kinél szültél?
2014. febr. 8. 22:19
 9/10 anonim ***** válasza:

7. vagyok. Ügyeletes dokiknál szültem: 2010-ben az azóta meghalt Horváth Zoli volt bent, '12-ben Vörös Zéta, de a szülésben ő nem működött közre egyáltalán, gyakorlatilag a szülésznő segített mindenben. Ő Bécs Marika volt, először ügyeletben kaptam, másodszor már megbeszéltük hogy együtt szülünk megint.

De amúgy ha nem akarod, akkor meg kell mondani hogy ne piszkáljanak, mindenre van megoldás, csak elég határozottnak kell lenni.

2014. febr. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sajnos nem tudtam elég határozott lenni, mert mire a szülőszobára kerültem már elfogyott minden erőm, de legközelebb már felkészültebb leszek!

2014. febr. 11. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!