Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Uzsokiban tudtok orvost/szü...

Az Uzsokiban tudtok orvost/szülésznőt ajánlani?

Figyelt kérdés

Esetlegesen sztk-s rendelésest, vagy olyan magándokit akinél nem 10ezer egy alkalom. Mindenképp az Uzsokiban szülnék.

Van olyan aki csak szülésznőt fogadott?

2. gyerek lesz, az elsőt máshol szültem és saját dokim és szülésznőm is volt. Az ottani tapasztalatom szerint a szülésznő leste a kívánságaimat, a doki meg aki foglalkozott velem, igaz nem is volt gond. Szóval a szülésznő nagyon hasznos volt nekem.

Még tanakodom, h legyen-e orvosom vagy csak szülésznőm...


2014. febr. 12. 14:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért nem mondom el, mert nekem nem így volt! Sosem vártam rá 10 percnél többet, amikor először voltam nála nem voltam még félidős, 50re volt időpontom és 52kor be is hívott. Amikor mobilon hívtam és esetleg nem vette fel, pár perc múlva mindig visszahívott. Szóval nem tudom te hogy tapasztaltál ilyet, én nyilván azért ajánlom mert maximálisan elégedett vagyok.. Minden dokira van fújjozó, még nem hallottam olyan orvost akit legalább egy-két ember ne szidott volna, de azért ne mondjuk már rá rögtön hogy szar mert neked nem jó tapasztalatod van vele.
2014. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem és másik 3 embernek. Tehát, ne haragudj, remélem megengeded, hogy leírjam a véleményemet, csak hogy a kérdező tisztábban lásson. Amúgy nem írtam, hogy szar, ilyet emberre nem mondunk, legalábbis én nem.


Írtam, hogy jó doki, ám én nem csak azért fizetek... De mások az igények és mások a tapasztalatok. Mindenki maga dönt.

2014. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Értem én, csak enyhén szólva támadó volt a megfogalmazásod is, és az is hogy tényként közölted "Csak sajnos azt senki nem mondja el, mikor Bőzét javasolja hogy bár kiváló doki, míg nem vagy kb. félidős, várhatsz rá órákat."

Nem, nem mondjuk el, mert velünk valószínűleg nem így van. Ezért reagáltam én is támadólag.


Kedves kérdező rád van bízva a döntés, a legtöbb dokiról fogsz negatívat és pozitívat is hallani, nekem, a 2 másik ismerősömnek és a 4 hozzászólónak aki anno az én kérdesémnél őt ajánlották semmi gondja nem volt a doktor úrral bátran tudom őt ajánlani! De kívánom akárhogy döntesz jó dokid legyen és könnyű szülésed :)

2014. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, meglátom, még kérdezősködök
2014. febr. 16. 20:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Én fogadott orvos és szülésznő nélkül szültem, teljesen elégedett voltam (Telek Tamás volt az ügyeletes)
2015. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!