Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon szeretnék egy kisbabát...

Nagyon szeretnék egy kisbabát 17 éves vagyok a párom 28 szerintetek ez jó? Minden vágyam ez lenne

Figyelt kérdés
-

#gyerek #álom #anyaság #szeretett férfi
2014. febr. 17. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint mostanában szeretnél?
2014. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem jó ötlet.

mivel 17 vagy még a sulit sem fejezhetted be,ha mégis akkor is még kicsit dolgozz,szórakozzatok és utána.

ezen kívűl: a babavállalás nem olyan mint amire most gondolsz. annál sokkal fárasztóbb,és több munkával és lemondással is jár mint hinnéd.

még 4-5 év múlva is fiatal anyukának számítasz,ugyhogy még bőven ráérsz

2014. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg csak a vágyakozásig jutsz el jó persze, nincs vele gond. De a tettek mezejére nem kell lépni, nulla körülménnyel, a semmire, gyereknek gyerek nem való.
2014. febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Húha... Hát, nemtom, még tini vagy, de 1-2-3 év múlva sztem... De én nemtom.
2014. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szerintem nem jo otlet! Meg te is gyerek vagy, plusz kereseted nincs, sulid nincs befejezve. Mit szeretnel, hogy a parod tartson el? Szerinted nem fog raunni a pasi arra, hogy o tart el 3 embert, te meg csak otthon babazol. Es milyen peldat tudnal a gyerekednek mutatni, elettapasztalatod megint szinte semmi. En a te helyedben meg 7-8 evet varnek ezzel a baba projekttel.

21L

2014. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!