Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni sex. Hogyan...

Szülés utáni sex. Hogyan csillapítsam a vágyam?

Figyelt kérdés
mielött bárki félre érteni, tudom hogy hat hétig tabu a sex.és nem is akarok hamarabb a párommal lenni.de 2 hetes a fiam, és mióta hazajöttünk,iszonyatosan kívánom a párom.ti hogyan tudtátok magatokat kontrollálni? mit csináltatok olyankor?
2012. okt. 8. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Önuralommal.
2012. okt. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát mondjuk ezzel nem lettem kisegítve.ha nem lenne önuralmam, meg eszem, hogy nem szabad,akkor nem itt a gép elött ülnék...
2012. okt. 8. 07:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, csak a behatolás tilos, más nem. Próbálj meg a mással kihúzni még 2-3 hetet, aztán menj vissza hamarabb a dokihoz. Ha nem volt semmi gond a szülés alatt (gondolom nem, mert akkor kisebb bajod is nagyobb lenne a szexnél), akkor addigra szerintem helyrejössz és a doki is rábólint. Ha nem akarod az orrára kötni, hogy azért jöttél hamarabb 1-2 héttel, mondhatod, hogy később nem tudsz majd, mert pl elutaztok nagyszülőkhöz. :)

Elvileg, ha már nincs vérzés, folyás, akkor óvszerrel lehet, de én inkább elmennék egy korábbi kontrollra.

2012. okt. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van, csak a behatolás tilos, egyéb módon már nyugodtan kényeztethetitek egymást. Nekem ezt a doki mondta, mert én is 2 hét után már nagyon nagyon kívántam. :)
2012. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi nem vártuk ki , óvszert használtunk. Fertőzés veszély így nem volt és mivel fájdalmat nem okozott ,fizikailag sem lehetett gond.
2012. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hàt nem tudom hogy hogy menne a petting,mert még vérezgetek,és biztos hogy csak erre tudnèk gondolni :-) bàr elég csàbìtó a gondolat xd azèrt a hüvelyi behatolàssal megvárom míg ràbökint a doki,nem akarok játszani az egészsègemmel.köszönöm a kommenteket :-)
2012. okt. 8. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!