Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceniek a Kenézyt vagy a...

Debreceniek a Kenézyt vagy a Klinikát ajánlanátok és miért?

Figyelt kérdés

Esetleg orvost is tudnátok ajánlani?

15hkm


2014. febr. 17. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
2x szültem a Kenézyben. NAgyon modern, igényes, és jól felszerelt kórház. A terhesgondozás során sem találkoztam egy bunkó ott dolgozóval sem, mindenki kedves, türelmes, alapos, segítőkész, az uh-tól a szülőszobán át, a gyermekágyig, tényleg mindenki, pedig én aztán nem szórtam senkinek a pénzt. Én mindenkinek csakis a Kenézyt ajánlom.
2014. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és dokik közül Kálmánczhey Albert nagyon jó, de a főorvos Bacskó doktor úr is profi, vagy még Szilvási Ferenc és Demeter Miklós. Ezek mind elsőrangú orvosok. Kedvesek, alaposak, türelmesek, és nem a pénzre hajtanak. Kálmánczhey pl arról is híres, hogy nem egyszer visszautasított már pénzt szülés után.
2014. febr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt. A férjem a klinikán dolgozik, ezért választottuk ezt, de szerintem mindkét csapat szuper. Az én lányomat egyébként ha a Kenézyben születik át kellett volna repíteni a klinika neonatológiájára, nem volt sima a születése (de hála Istennek semmi baja nem lett), szóval talán ez az egy, ami még a Klinika felé vinne.


Ott egyébként Krasznai Zoárd, Deli Tamás, Erdődi Balázs az, akit ismerek, a többieket abszolút nem, őket bátran ajánlom.

2014. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kenézy,én ott szültem.Maximálisan meg voltam elégedve mindennel.Kedvesek,figyelmesek voltak.Semmire sem volt panaszom.Demeter Miklóst ajánlom,én nála szültem.

Nagyszerű szakember,és nagyon kedves ember is!

2014. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kétszer szültem a Klinikán. Harmadjára is odamennék. A legnyomósabb indokom az volt, hogy a baba ott van a legnagyobb biztonságban, mert jobban felszerelt a Kenézynél. Első babámnál ráadásul még nem volt bababarát a Kenézy, ott mindenképpen elvitték éjszakára a picit, a Klinikán pedig 24 órában velem lehetett. Én egy percre sem akartam a kezemből kiengedni. :) Másrészt a 12 hetes uh-ra a Kenézybe mentem és durván elnéztek valamit, szerencsére a Klinikán kiderült, hogy semmi gond, de pokoli órákat éltem át. Na, akkor fogadtam meg, hogy a lábam be nem teszem a Kenézybe! Szóval nekem a baba biztonsága többet jelentett a szipi-szupi szobánál és a saját kényelmemnél. Ha ne adj Isten baj lenne a babával a Kenézyben, akkor őt viszik a Klinikára, anyuka meg marad. En úgy voltam vele, hogy egy hetet kibírok bármilyen lesz. De nem volt semmi. Kifogtam két undok éjszakás nővért a szülőszobán, de mindenki más kedves volt. Az ágy baromi kényelmetlen, ezért vittem szopipárnát, a kaja pocsék, de válogatós vagyok, meg mindig hoztak otthonról. :) Amúgy nagyon megoszlanak a vélemények, ki az egyikre esküszik, ki a másikra.


Jó egészséget kívánok és sok örömet a babához.

2014. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!