Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Köldökzsinór vért levetettétek...

Köldökzsinór vért levetettétek, levetetitek?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 18. 07:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen, levetettük és a következő babáét is le fogjuk.
2014. febr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

Levetetjük, mivel a családban, és nekem is van olyan betegségem amit ha "megörököl" a baba gyógyítható vele.

Nem bírnék elszámolni a lelkiismeretemmel, ha nem vetettem volna le, és kiderülne, hogy valami baj van amit csak úgy tudtak volna gyógyítani...

Nem egyben fizetjük ki, mert azt nem tehettük volna most meg, a havi részt meg ki tudjuk gazdálkodni.

2014. febr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Senki nem olvassa el, hogy ez mennyire felesleges?
2014. febr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%

Mi is levetettük mindkettőnél.

Miért lenne felesleges? Megindokolnád?

2014. febr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

Ez a cikk nagyrészt téved. Tény hogy felnőtt korában már nem elég az őssejt mennyiség amit a kisfiamnál levettek, de 35kg-ig igen. Hát megnéznék egy 35 kilós néhány hónapos csecsemőt.

Közösségi őssejtbankunk meg nincs. Honnan kapna az én gyerekem megfelelő őssejtet. A sajátja meg biztosan megfelelő számára.

2014. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Igen, mindkettőét levetettük.
2014. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Igen, levetettük. Az orvostudomány nagyon gyorsan fejlődik, ami ma még nem lehetséges, egy év múlva lehet, hogy már igen. Sokkal feleslegesebb dolgokra dobálják ki a szülők számolatlanul a pénzt.
2014. febr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

[link]


és még sok sok ellenérvem van , mi nem vetettük le,mivel előző sajna nincs igazad, a saját gyereked nem kaphatja vissza a sajátját legtöbb esetben, hisz a betegség benne van ami ellen kéne. Max családtag testvér, de ők se minden esetben. Őssejt bármikor nyerhető csontvelőből, még több is mint köldökzsinór vérből, így felesleges.. üzleti fogás az egész...

2014. febr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
2014. febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%

"A sajátja meg biztosan megfelelő számára." - pont, hogy szinte biztosan nem.


"Honnan kapna az én gyerekem megfelelő őssejtet." - külföldi közösségi bankból, ahogy szinte mindenki.

2014. febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!