Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányzó kismamának is érdemes...

Dohányzó kismamának is érdemes levetetni e a köldökzsinór vért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze ha szeretnéd akkor semmi akadálya. Jobb mint a semmi.
2013. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából a legjobb barátnőm vár babát és le akarják vetetni ,én mondtam,h szerintem felesleges mert így nem ér semmit ,hogy baózik. Aztán elgondolkoztam,h lehet nincs igazam.Nem meri megkérdezni ,ezért próbálok utána járni.Aki esetleg ebben jártas
2013. ápr. 20. 10:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdemes, az őssejteket nem hiszem, hogy annyira károsItaná.
2013. ápr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ellentmondásos.

rosszat tesz a gyerekének, de jót is akar?

2013. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondolom nem bírja letenni,legalábbis nekem ezt mondja,legalább ezzel próbál jót tenni csak kérdés ,h van e értelme
2013. ápr. 20. 10:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt nem gyakoris közvéleménykutatásra alapoznám. A köldökzsinórvért tároló banknál van tájékoztatás, meg kell kérdezni egyenesen. Felnőtt létére nem meri? Én úgy gondolom, hogy vállalja a tettei köetkezményeit, emelje fel a telefont, vagy menjen be személyesen és kérdezze meg azoktól, akik ezzel foglalkoznak. Hiába mondja itt Julika, hogy vetesse le, aztán százezreket dobnak ki az ablakon, mert nem éri meg, és a pénz jó lenne máshová (mondjuk cigire), vagy Mariska szerint ne vetesse le, és közben kiderül, hogy az őssejtekre nincs hatással a felelőtlensége. Az utóbbit kívánom nekik, a baba érdekében!
2013. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na én ugyan ezt mondtam neki,de beszélhet az ember felesleges.Igazad van akkor felhívom majd őket telefonon
2013. ápr. 20. 10:56
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
az a legdurvább meg a leggusztustalanabb amikor egy kismama cigizik....a hátamon feláll a szőr..én most vagyok 12 hetes terhes anyukám cigizett amikor terhes volt velem meg is lett az eredménye, 8 hónapra születtem szar volt a szívem és a tüdőm se fejlődött ki teljesen.....csak gratulálni tudok neki ha nem teszi le a cigit!!!
2013. ápr. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!