Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap utána vagyok kiirva es...

Holnap utána vagyok kiirva es nem erzem, hogy jönne a baba. Ilyenkor mi a teendö?

Figyelt kérdés
Joslofajasaim nem nagyon vannak. Legutobb 3 napja volt, azota se semmi :/ Ilyenkor szolni kell a korhaznak,hogy "kesöbb megyek vagy hogy van ez?

2014. febr. 18. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell szólni. Majd jön ha akar. Annyi van, hogy a kiírt idő után naponta kell majd CTG-re menni, de 2 naponta biztosan. Orvosod nem tájékoztatott? Kérdezz nála rá mi a szokás náluk. Ha nincs dokid akkor annál a dokinál akihez mész legközelebb, de ha más nem a CTG-n kérdezd meg. Egyik percről a másikra is beindulhat a szülés, lehet 2 óra múlva ki jön, lehet csak 3 nap múlva. Nálunk aznap mikorra ki vagy írva meg kell jeleni CTG-n és az dokinál is, néznek magzatvíz állapotot, méhnyakat, magzati szívversét stb. és ennek függvényében döntenek, hogy befektetnek, haza küldenek, burkot repesztenek stb.
2014. febr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Oh. Köszönöm a gyors valaszt.

A nögyogyaszom nem adott uj idöpontot 20-ra. Epp ezert nem ertettem, de akkor majd felhivom.

Megegyszer köszönöm :)

2014. febr. 18. 07:46
 3/9 anonim ***** válasza:
A vajúdást nem minden esetben előzi meg jóslófájás. Nekem mindkét vajüdásom váratlanul kezdődött. Se nyákdugó, se fájdogáláls nem volt előtte. Viszont a ctg-n mindig beszélsz orvossal, nem? Majd ő megmondja, hogy mi a teendő.
2014. febr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 5 nappal a kiírt után szültem. Jósló nem volt elötte sosem. Nem sokat kell már várnod ne aggódj, majd ha valóban vajúdsz menj be előtte ne mert úgyis hazaküldenek... Majd időre mérd a fájásaid és ha rendszeres és sűrűsödik, vagy ha elment a magzatvíz. Én kb 5 perces fájásokkal értem be de repedztettek mert nem ment el a vízem..
2014. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
+3-ra szültem de meg aznap délelőtt sem éreztem semmit. Úgyis gyakrabban vizsgálnak terminus közelében. Majd út közben megmondják mindig, hogy mikor menj ha nem történik semmi. Ha meg igen, akkor úgyis irány a kórház.
2014. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Manyabanya válasza:

Nekem második babámnál gyomorrontás szerű tünettel kezdődött. Előtte semmi jósló nem volt. Még gondoltam is, hogy "na, így szülés előtt bekaptam egy jó kis vírust". Akkor már 40+5 voltam. Reggel voltam oxitocin terhelésen, plusz előző nap a férjemmel. Nos, nem gyomorrontás volt. :)

A kórházi protokoll válogatja, hogy mit tesznek betöltött 40 hét után. Nálunk 2 naponta van terheléses CTG, és a 41.héttől kell befeküdni.

2014. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is előtte való nap szültem meg, "minden előjel nélkül.
2014. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nappal a szülés előtt volt csak tünetem, addig semmi, és 41+2-re szültem, szóval már igencsak izgatott voltam. Azt kérdezd meg az orvostól, hogy mi a kórházi protokoll terminustúllépés esetén, általában valamikor be kell feküdni, pl. 41. héten. Ha nem születik meg időre a baba, akkor gyakrabban kell menni NST-re, nekem csak kb 3 naponta kellett menni.
2014. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2014. febr. 18. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!