Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szülhet a Szent Imrében?

Ágikka kérdése:

Ki szülhet a Szent Imrében?

Figyelt kérdés
Ha nem vagyok XI. kerületi szülhetek ott? Vagy fizetni kell? Orvost nem fogadnék, bár akihez terhesgondozásra járok ott is rendel, esetleg szülésznőt fogadnék. Mit tudtok erről mondani?

2014. febr. 19. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ott szülsz ahol akarsz, de terhesgondozásra célszerű odajárni. Csak szülésznőt szerintem nem tudsz ott fogadni csak dokival együtt.
2014. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogadott orvos nélkül elvileg csak a területileg illetékes kórházban szülhetsz, ha nem saját lábon mész, a mentő is oda visz vagy oda fektetnek be ha bármi komplikáció adódik szülés előtt - viszont ha már beindult a szülés és nincs idő hazaküldenieük, akkor természetesen bárhol fogadnak és ellátnak. Ha ragaszkodsz a kórházhoz, esetedben érdemes lenne felfogadnod azt az orvost (fizetni neki), akihez jársz - ha ott "szüleszt" is és nem csak rendel.
2014. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én ugy tudom hogy el lehet menni szülésfelkészitöre és akkor be tudod jelenteni hoyg itt szeretnél szülni és akkor ott szülhetsz. Hivd fel a kórházat ők biztosat tudnak mondani.
2014. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyit tennék hozzá, hogy szülésznőt nem lehet orvos nélkül fogadni ott most már, hanem csak orvossal együtt, orvost magában lehet fogadni, de vannak orvosok, akik csak úgy vállalnak, ha szülésznőt is fogadsz. Kérdezz rá az orvosnál, akihez jársz.
2014. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki az orvosod?
2014. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat! Dr Nyulasi Gáborhoz fogok járni a Gyógyír kht-be /most már Szent Kristóf rendelő/, ő a Szt. I.-ben is rendel.
2014. febr. 20. 10:25
 7/7 babóca0129 ***** válasza:
Szia! 2 hete szultem a Szent Imreben! Orvosom Dr. Nyulasi Gabor a szulesznom Toth Iren volt. Anno nekem ( meg mielott atjelentkeztunk volna a XI.be) azt mondtak a korhazban,hogy 36. hettol fogadnak ott szules szemponjabol. Anno mikor ott jartam terhessegmegallapitas veget akkor videki lakcimem volt. A doktor urrrol csak jot tudok mondani es a szulesznorol is meg a korhazrol. Majd par ev mulva szereznen kistedot is es tuti oket fogom ujra felkerni. Ha van valami ketdesed irj batran.
2014. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!