Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imrében hogy megy a...

Szent Imrében hogy megy a babalátogatás a hozzátartozóknak?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, semmilyen szobába, még az egyágyasba sem mehet be családtag. A picit ki lehet vinni folyosóra megmutatni, apa, testvér kezébe adni?

Aki mostanában szült ott, elmesélné? Akinek már van gyereke, az idősebbik gyerekkel hogyan oldotta meg a kórházban zajló látogatást?



#Szent Imre kórház #kórházi babalátogatás #testvérlátogatás
2013. dec. 14. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikorra vagy kiírva?
2013. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mehet be senki, és ez nagyon jó is így szerintem.

Illetve nem teljesen így van:

amikor megszülsz, apa bekísérhet a szobádba és addig maradhat, amíg minden csomagodat berendezi. Ha császárral szültél, akkor tovább is. (6 éve még addig maradhatott apa, amíg az anyuka egyedül fel nem tudott állni). Aztán hazamenetelkor is bejöhet kivinni a csomagokat meg a babát.


A bent töltött idő alatt üvegajtóhoz lehet kitolni a babát, azon át megnézheti mindenki, Te meg egyedül mehetsz ki, ez időre betolhatod a csecsemő osztályra a babát, illetve sokan ott hagyják az üvegajtó mögött, ez mondjuk max. pár percre szerencsés, hosszabb időre nem.


Kimentem a nagyobbakhoz ölelgetni őket meg puszit adni, amíg meg ők is nézték a babát, addig bementem az üvegajtó mögé a picihez.

Nem volt ezzel semmi gond.

2013. dec. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én látogatni voltam ott nemrég, anyuka kitolta a babát az ajtóhoz, kicsit felvette megmutatni, visszatette, és kijött hozzánk pár percre beszélgetni, addig a baba ott volt mellettünk, az ajtón túl.
2013. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Januarban fogok szulni. Van mar egy lassan ketevesem, ezert is kerdezem, kisse tartok ettol a rendszertol, plane igy, hogy nem elso gyerek. Jobban orultem volna, ha bejohetnek a szobaba (szeretnek egy vagy max ketagyasba kerulni) es akkor kicsit egyutt tudnank lenni hosszabban es a latogatasi idot csak annak fuggvenyeben roviditeni, hogy hogyan reagal a "nagy"teso :( biztos kell neki ido, hogy feloldodjon egy korhazban es picit ossze tudjunk bujni, de igy... Ha azt latjuk rajta, hogy nagyon feszelyezi, ugysem eroltetnem, de igy esely sincs semmi ilyenre.
2013. dec. 14. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Fertőzésveszély miatt nem mehet be 14 éven aluli általában. Itt még az osztályra sem, ahol van egy közös társalgó, csak az ajtón kívülről nézheti meg. Itt van egy másik osztályon egy alapítványi apartman, fullosan felszerelve, ott bent alhat a család :) az ára is szállodai 20ezer/éj.
2013. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!